Молдова — Чехія
0+

Початок матчу: 27.03.23 21:45.

У Лізі націй УЄФА молдовська збірна показала впевнену гру, здобувши перемогу над Ліхтенштейном, 2-0, та Латвією, 2-1. З таким самим рахунком вдалося обіграти й Андору. Однак у товариських матчах збірна зазнала поразки від Азербайджану, 1-2, та Румунії, 0-5. Наприкінці першого тайму домашнього поєдинку молдавани відставали на два м'ячі, та надія відігратися в другій половині зустрічі залишалася. Але на шістдесят першій хвилині Чикилдеу забив ще один гол у ворота господарів поля. Змагання Молдова — Чехія дивитись онлайн. Гості ще двічі потрапляли до воріт на сімдесят першій та вісімдесят восьмій хвилинах. Однак супротивник нічим не зміг відповісти.

Бій Молдова — Чехія дивитись онлайн, локомотив украй невдало виступав у Лізі націй УЄФА, зазнавши поразки від Іспанії, Португалії та Швейцарії. Розгромити в товариському поєдинку вдалося одну з найслабших збірних Європи – Фарерські острови. Зустріч закінчилася з результатом 5-0 на користь чехів. А обіграти турків у спарингу не вдалося.

На тридцять першій хвилині рахунок відкрив Унал. Але вже на п'ятдесят шостій Черні зміг відновити рівновагу в матчі. Проте, турецька збірна не хотіла миритися з нічийним результатом і таки вирвала перемогу: на сімдесятій хвилині Чалханоглу забив гол, який вирішив результат гри, 2-1.

Усього народна команда здійснила дев'ять ударів, але до воріт противника потрапили тільки два з них. Водночас місячні зірки виконали сім. Чи зможуть гравці Ярослава Шилгавого після провальних виступів реабілітуватись успішною кампанією відбору на Євро? Можна змагання Молдова — Чехія дивитись онлайн.

Початок матчу: 27.03.23 21:45. У Лізі націй УЄФА молдовська збірна показала впевнену гру, здобувши перемогу над Ліхтенштейном, 2-0, та Латвією, 2-1. З таким самим рахунком вдалося обіграти й Андору. Однак у товариських матчах збірна зазнала поразки від Азербайджану, 1-2, та Румунії, 0-5. Наприкінці першого тайму домашнього поєдинку молдавани відставали на два м'ячі, та надія відігратися в другі