Австрія — Естонія
0+

Початок матчу: 27.03.23 21:45.

Уже на шостій хвилині Шлагер вивів свою команду вперед, успішно реалізувавши точну передачу від Арнаутовича. Протиборство Австрія — Естонія дивитись онлайн. А на тридцять п'ятій Алаба подвоїв перевагу своїх. Другий тайм не запам'ятався нічим особливим, лише футболісти обох команд дістали по жовтій картці, рахунок залишився незмінним.

Поєдинок Австрія — Естонія дивитись онлайн, австрійці здобули впевнену вікторію, хоча статистика говорить про рівну гру, логічним завершенням якої була б нічия. Так, володіння м'ячем розподілилося в пропорції сорок три на п'ятдесят сім відсотків. Ударів – вісімнадцять на шістнадцять. Проте, їхня результативність удвічі вища саме в австрійців – шість проти трьох.

Сині футболки останнім часом можуть похвалитися результативністю. Так, матч із Сан-Марино в Лізі націй закінчився впевненою перемогою, 4-0. У Балтійському Кубку підопічні Томаса Хеберлі поступилися Латвії після пенальті в півфіналі. У боротьбі за третє місце гравці взяли гору, здолавши Литву, 2-0.

Спаринг з Ісландією закінчився результативною мировою, 1-1. Перемогу на нейтральному полі вдалося здобути і під час зустрічі з Фінляндією. Єдиний гол на вісімдесят четвертій забив Міллер. Чи впораються футболісти з австрійцями, які, напевно, планують узяти участь у фінальній стадії Чемпіонату Європи? Можна змагання Австрія — Естонія дивитись онлайн.

Початок матчу: 27.03.23 21:45. Команда програла три матчі поспіль у Лізі націй. Вона поступилася Данії та Франції – в обох зустрічах із рахунком 2-0. Також програли Хорватії, 1-3. Після цього підопічні Ральфа Рангніка провели дві товариські битви. У першому з них вдалося мінімально здолати Андорру. Другий матч проти Італії завершився з більш переконливим результатом. Уже на шостій хвилині Шла