Угорщина — Болгарія
0+

Початок матчу: 27.03.23 21:45.

Чарівні мадяри досить вдало виступили в Лізі А Ліги націй УЄФА. Після розгрому Англії з результатом 4-0 та мінімальної перемоги над Німеччиною, колектив поступився Італії, 0-2. Її, до речі, він не зміг здолати й у першому колі, 1-2. Порівняно вдало склалися і спаринги. Матч із Люксембургом закінчився мировим результатом, 2-2. А домашній поєдинок із Грецією приніс уболівальникам угорської збірної скромну, але приємну перемогу. На п'ятнадцятій хвилині рахунок відкрив Шаллаї. Перший тайм був за господарями поля. Але наприкінці поєдинку арбітр призначив пенальті, і Бакасетас реалізував цей шанс, обігравши воротаря. Але вихованці Марко Россі не хотіли змиритися з нічийним результатом, і на третій компенсованій хвилині Кальмар таки вирвав перемогу для своїх. Дуель Угорщина — Болгарія дивитись онлайн. Його покарали жовтою карткою за занадто емоційне святкування голу. Чи радітимуть так само угорці після матчу з болгарами? Розіграш Угорщина — Болгарія дивитись онлайн, востаннє леви програвали 5 червня 2022 року. Тоді в рамках Ліги націй УЄФА вони поступилися Грузії, 2-5. Після цього збірна провела дві зустрічі з нічийним результатом: 1-1 із Гібралтаром та 0-0 із хрестоносцями. Далі триколірні розгромили вдома п'ятдесят четвертих, 5-1, і здобули мінімальну вікторію у виїзному поєдинку з Північною Македонією.

Товариський поєдинок із Кіпром також закінчився перемогою болгар, 2-0. А ось у змаганні з Люксембургом глядачі так і не дочекалися голів, попри те, що протистояння було запеклим. Лише в першому таймі арбітр роздав дев'ять жовтих карток на дві команди. Сінані до кінця матчу так і не дограв, діставши другий гірчичник на вісімдесят сьомій хвилині. Проте, чисельна перевага не допомогла підопічним Младена Крстаїча на останніх хвилинах вирвати перемогу. Можна протистояння Угорщина — Болгарія дивитись онлайн.

Початок матчу: 27.03.23 21:45. Чарівні мадяри досить вдало виступили в Лізі А Ліги націй УЄФА. Після розгрому Англії з результатом 4-0 та мінімальної перемоги над Німеччиною, колектив поступився Італії, 0-2. Її, до речі, він не зміг здолати й у першому колі, 1-2. Порівняно вдало склалися і спаринги. Матч із Люксембургом закінчився мировим результатом, 2-2. А домашній поєдинок із Грецією приніс