0+

, Футбол, Європа

Початок матчу: 28.03.23 21:45.

Початок матчу: 28.03.23 21:45

Шотландці показали стабільну гру в недавніх матчах. В останній зустрічі Ліги В УЄФА збірна зіграла внічию з Україною, 0-0, продемонструвавши міцну оборону. У попередніх трьох змаганнях у цьому турнірі вона здобула дві перемоги та одну мирову. Поєдинок з Ірландією завершився з результатом 2-1, до того пройшли жовто-сині, 3-0. Нещодавно вихованці Стіва Кларка провели спаринг із Туреччиною, у якому зазнали поразки, 1-2. Місячні зірки відкрили рахунок на сороковій хвилині, коли захисник Кабак забив гол. У другому таймі, на сорок дев'ятій хвилині, нападник Ундер подвоїв перевагу своєї команди. Проте на шістдесят другій Макгінн скоротив відставання своїх. Дуель Шотландія — Іспанія дивитись онлайн.

Однак, цей м'яч не допоміг тартановій армії змінити хід гри. Протистояння Шотландія — Іспанія дивитись онлайн, червона фурія неоднозначно провела Чемпіонат світу. Вона зазнала поразки від Японії, 1-2, але перед цим розгромила Коста-Рику, 7-0, та Йорданію, 3-1. З Німеччиною колектив розійшовся з миром, 1-1. В останньому матчі Мундіалю вони програли в серії пенальті Марокко. Основний час закінчився без результативних ударів. У серії пенальті краще себе показали атлаські леви, які забили три голи із чотирьох можливих, тоді як іспанці не відправили в площину воріт суперника жодного м'яча. У груповому етапі кваліфікації чемпіонату Європи серії пенальті не передбачено. Отож чи погодяться команди на нічию, чи хтось із них спробує здобути впевнену перемогу? Можна протиборство Шотландія — Іспанія дивитись онлайн.

Початок матчу: 28.03.23 21:45. Початок матчу: 28.03.23 21:45 Шотландці показали стабільну гру в недавніх матчах. В останній зустрічі Ліги В УЄФА збірна зіграла внічию з Україною, 0-0, продемонструвавши міцну оборону. У попередніх трьох змаганнях у цьому турнірі вона здобула дві перемоги та одну мирову. Поєдинок з Ірландією завершився з результатом 2-1, до того пройшли жовто-сині, 3-0. Нещодавн