Мальта — Італія
0+

, Футбол, Європа

Початок матчу: 26.03.23 21:45.

Восени іоаніти провели серію контрольних поєдинків. Соколи здобули вольову перемогу над Ізраїлем, поступаючись до вісімдесят четвертої хвилини, 2-1, і ледь не обіграли в Та-Калі Грецію, але пропустили наприкінці основного часу, 2-2. Також червоні приймали Ірландію, 0-1. Скуадра адзурра в Тирані перемогла Албанію завдяки дублю Гріфо, 3-1, а потім невдало з'їздила до Австрії у Відень, 0-2.

Бій Мальта — Італія дивитись онлайн, колективи виступали разом у кваліфікації до Чемпіонатів Європи 1988 та 2016 років. В обох виїзних зустрічах синя ескадра виявилася сильнішою (2-0 та 1-0). З 2021 року остров'яни завоювали всього дві вікторії в домашніх офіційних матчах. Йдеться про поєдинки проти Кіпру у відборі ЧС-2022, 3-0, та Сан-Марино в попередній Лізі націй, 1-0. В останніх чотирнадцяти іграх на своєму полі лише в одному випадку зафіксували нічию.

Блакитна команда здобула три перемоги в останніх дев'яти гостьових зустрічах. Манчіні не вважає, що три клуби Серії А у чвертьфіналі ЛЧ – це відродження італійського футболу. Протистояння Мальта — Італія дивитись онлайн.

За словами Роберто, про це можна говорити, якщо в їхньому складі було хоча б по п'ять земляків. Також фахівець поскаржився на дефіцит кадрів у лінії атаки. Це одна з причин, чому в збірній опинився аргентинець Ретегі, який виступає в Тигрі. Матео має італійське коріння, а в складі альбіселесте він виступав лише на молодіжному рівні, тому немає перепон, щоби футболіст грав у скуадра адзуррі. Манчіні зазначає, що форвард має якості, яких не вистачає в його колективі.

У січні 2023 року синя ескадра отримала нового технічного спонсора – компанію Adidas. Двадцять років цю роль виконував інший спортивний бренд – Puma. Також для збірної оновили форму. Матч Мальта — Італія дивитись онлайн.

Початок матчу: 26.03.23 21:45. Восени іоаніти провели серію контрольних поєдинків. Соколи здобули вольову перемогу над Ізраїлем, поступаючись до вісімдесят четвертої хвилини, 2-1, і ледь не обіграли в Та-Калі Грецію, але пропустили наприкінці основного часу, 2-2. Також червоні приймали Ірландію, 0-1. Скуадра адзурра в Тирані перемогла Албанію завдяки дублю Гріфо, 3-1, а потім невдало з'їздила д