Туреччина — Хорватія
0+

Початок матчу: 28.03.23 21:45.

Уже на тридцять першій хвилині після передачі Ундера Унал відправив м'яч у сітку воріт суперника. Другий тайм запам'ятався прицільним ударом майже із центру поля – голкіпер не зумів парирувати. Протистояння Туреччина — Хорватія дивитись онлайн. Але пропущений турками гол лише підігрів атмосферу, і на сімдесятій хвилині Чалханоглу пробив низом під штангу після точної передачі від Ундера та встановив підсумковий результат на користь своїх.

Протиборство Туреччина — Хорватія дивитись онлайн, шашкові брали участь у Чемпіонаті світу. В останньому розіграші групового етапу вони розійшлися з миром із бельгійцями, 0-0. Потім пройшли Японію за пенальті. У матчі 1/4 фіналу обіграли Бразилію та знову вийшли переможцями в серії одинадцятиметрових. У півфіналі полум'яні зустрілися з Аргентиною та зазнали поразки, 0-3.

У матчі за третє та четверте місця підопічні Златка Далича зіграли з Марокко. Гвардіола відкрив рахунок на сьомій хвилині, прийнявши пас від Перишича. Дарі відповів миттєвим голом, забивши через дві хвилини. Проте Оршич приніс своїм перемогу: він пробив у штангу воріт суперника, а м'яч зрикошетив у сітку. Наприкінці гри Унаї та Амалла дістали по жовтій картці за неспортивну поведінку. Та чи впораються хорвати з майбутнім противником? Можна матч Туреччина — Хорватія дивитись онлайн.

Початок матчу: 28.03.23 21:45. Місячні зірки провели кілька важливих матчів останнім часом. Литву в зустрічі в Лізі націй пройшли з результатом 2-0. Потім розійшлися з миром із Люксембургом, 3-3, а пізніше програли команді Фарерських островів, 1-2. В останніх спарингах вихованці Штефана Кунца показали добрий результат, обігравши Шотландію, 2-1, та Чехію з таким самим результатом. Уже на тридц