Гібралтар — Греція
0+

Початок матчу: 24.03.23 21:45.

Матч Гібралтар — Греція дивитись онлайн, супротивники не перетиналися у кваліфікації Євро. У попередньому відборі підопічні Рібаса виступали в групі D та посіли останнє місце. Команда, що представляє заморську територію Великобританії, поступилася у всіх восьми турах і в середньому пропускала чотири м'ячі. На своєму полі національний колектив приймав Ірландію, 0-1, Данію, 0-6, Швейцарію, 1-6 та був близьким до мирової з Грузією, але суперник забив вирішальний гол на вісімдесят четвертій хвилині, 2-3. Раніше Стайч розповів, як зірка Норвегії, Голанн, не захотів подарувати футболку синові Чиполіни. Рой запропонував Ерлінгу обмінятися майками після завершення очної зустрічі у 2021 році, але форвард засміявся та залишив поле. Ріс додав, що нападнику по кишені купити багато речей, крім гарних вчинків. Бій Гібралтар — Греція дивитись онлайн.

Греки в попередній кваліфікації фінішували третіми в групі J (чотирнадцять очок). Еллінам вдалося обіграти на виїзді Вірменію, 1-0, та Ліхтенштейн, 2-0, а також розписати нічию з Боснією і Герцеговиною, 2-2. А ось у гостьових поєдинках проти конкурентів піратський корабель не зміг досягти позитивного результату, поступившись Італії, 0-2, та Фінляндії, 0-1. Фортуніс забив три м'ячі та віддав асист.

У лютому 2022 року небесно-блакитних очолив екснаставник Сандерленда та Брайтона – Поєт. Угода зі збірною діє до кінця 2023 року, і можливе продовження ще на шість місяців. Гру Гібралтар — Греція дивитись онлайн.

Початок матчу: 24.03.23 21:45. П'ятдесят четверті в осінніх товариських матчах обіграли Андорру, 1-0, та Ліхтенштейн, діставши чисельну перевагу вже на двадцятій хвилині, 2-0. Чиполіна відзначився голом в обох поєдинках. Піратський корабель паралельно зустрічався з Мальтою в Та-Калі, 2-2, та Угорщиною в Будапешті, 1-2. Бакасетас реалізував пенальті і в першому, і в другому випадках. Матч Гібр