Бенфіка — Інтер
0+

Початок матчу: 11.04.23 22:00.

Орли продовжують домінувати в Лізі Португалії, здобувши перемоги над Гімарайншем та Фамаліканом із рахунком 5-1 та 2-0 відповідно. Також клуб без проблем пройшов Марітіму, 3-0. У Лізі чемпіонів команда також показує гарні результати, нещодавно здобувши велику перемогу над Брюгге, 5-1. У матчі Ліги Португалії з Візелою славні також довели свою силу, перемігши суперника з рахунком 2-0.

На тридцять восьмій хвилині Маріу відкрив рахунок. На сімдесят дев'ятій Андерсон був покараний жовтою карткою за підніжку, а на вісімдесят сьомій дістав другий гірчичник. Протистояння Бенфіка — Інтер дивитись онлайн. На дев'яносто четвертій хвилині Маріу оформив дубль із пенальті, а через хвилину Шмідт був видалений за порушення правил за межами поля.

Цього сезону змії в Серії А продовжують боротьбу за титул чемпіона Італії. Попри те, що вони мали кілька невдалих поєдинків, вони тримають високий рівень гри. Змагання Бенфіка — Інтер дивитись онлайн. Одна з ключових зустрічей сезону для колективу була з Ювентусом, 0-1. Старій синьйорі вдалося забити вирішальний гол і здобути мінімальну перемогу.

Перед цим чорно-сині влаштували серію нічийних результатів, включно з матчем Ліги чемпіонів із Порту. Також в одному з матчів зі Спецією колектив зазнав поразки, але обіграв Лечче, забивши два голи. Проте Болонью колектив не зміг перемогти, що суттєво ускладнило боротьбу за титул чемпіона. Ліга чемпіонів куди важливіша за рядовий матч Серії А. Чи зможуть міланці викластися на повну, щоб здобути перемогу? Можна сутичку Бенфіка — Інтер дивитись онлайн.

Початок матчу: 11.04.23 22:00. Орли продовжують домінувати в Лізі Португалії, здобувши перемоги над Гімарайншем та Фамаліканом із рахунком 5-1 та 2-0 відповідно. Також клуб без проблем пройшов Марітіму, 3-0. У Лізі чемпіонів команда також показує гарні результати, нещодавно здобувши велику перемогу над Брюгге, 5-1. У матчі Ліги Португалії з Візелою славні також довели свою силу, перемігши супер