MGG 6.7
0+

Початок студії: 11.04.23 21:00.

Початок матчу: 11.04.23 22:00.

Городяни продемонстрували вражаючу гру в Кубку Англії, обігруючи Брістоль Сіті з рахунком 3-0 у 1/8 фіналу, а потім Бернлі з рахунком 6-0 у чвертьфіналі. У Прем'єр-лізі МанСіті продовжує показувати високу форму, здобувши перемоги над Ньюкаслом Юнайтед, 2-0, та Кристал Пелес, 1-0. Проте справжня сенсація відбулася у поєдинку Ліги мемпіонів із РБ Лейпцигом, де блакитні пройшли німецьку команду, 7-0.

Орли відкрили рахунок на двадцять другій хвилині, коли Холанн забив гол із одинадцятиметрової позначки. За хвилину він оформив дубль, добивши головою передачу Де Брюйне. Наприкінці першого тайму футболіст оформив хет-трик. Друга половина гри розпочалася з м'яча Гюндогана. Протягом наступних кількох хвилин Холлан забив четвертий та п'ятий м'ячі. Протиборство Манчестер Сіті — Баварія дивитись онлайн. На останній хвилині матчу Де Брюйне відправив сьомий м'яч у ворота суперника.

Сутичку Манчестер Сіті — Баварія дивитись онлайн. Ця впевнена перемога небесно-блакитних стала ще одним свідченням їхнього високого рівня гри. Таким чином, гравці продовжують зберігати хорошу форму від матчу до матчу. Але поєдинок із Зіркою півдня – це найважче випробування для будь-якої команди.

Баварці у Бундеслізі пройшли Уніон Берлін, 3-0, потім обіграли Штутгарт у напруженому протистоянні, 2-1. У Лізі чемпіонів червоні перемогли ПСЖ, 2:0. У зустрічі з Аугсбургом у німецькій першості ФК Голлівуд знову забив п'ять м'ячів, але пропустив три. Вони зазнали поразки від Байєра Леверкузена, 1-2, у матчі Бундесліги. На майбутньому змаганні на поле вийдуть одні з найсильніших колективів сучасності. Але хто з них пройде далі? Можна дуель Манчестер Сіті - Баварія дивитись онлайн.

Трансляція також доступна жестовою мовою.

Початок студії: 11.04.23 21:00. Початок матчу: 11.04.23 22:00. Городяни продемонстрували вражаючу гру в Кубку Англії, обігруючи Брістоль Сіті з рахунком 3-0 у 1/8 фіналу, а потім Бернлі з рахунком 6-0 у чвертьфіналі. У Прем'єр-лізі МанСіті продовжує показувати високу форму, здобувши перемоги над Ньюкаслом Юнайтед, 2-0, та Кристал Пелес, 1-0. Проте справжня сенсація відбулася у поєдинку Ліги мемп