Мілан — Наполі
0+

Початок матчу: 12.04.23 22:00.

У дияволів спостерігається смуга невдачі в останніх матчах. Після перемоги над Аталантою з рахунком 2-0 команда поступилася Фіорентіні, 1-2. Зустріч із Тоттенгемом у Лізі чемпіонів завершилася без забитих голів. Не було переможця і в матчі Серії А між червоно-чорними й Торіно, він завершився результативною нічиєю – 1-1. А в поєдинку з Удінезе міланська команда зазнала поразки.

Швидкий гол уже на дев'ятій хвилині забив Роберто Перейра. На двадцять сьомій Неуен Перес заробив гірчичник. Пенальті реалізував Златан Ібрагімович. Здавалося, команди підуть на перерву з результатом 1-1, але раптово Бето прорвався до штрафного майданчика, отримав передачу від партнера з команди та розстріляв ворота суперників – 2-1. Битву Мілан — Наполі дивитись онлайн. Ще один гол чорно-білі зуміли забити в другому таймі, остаточно закріпивши свою перемогу, 3-1. У ЛЧ міланцям випало зійтись з іншою італійською командою.

Змагання Мілан — Наполі дивитись онлайн, блакитні демонструють дещо кращу форму в останніх матчах. Так, поєдинок з Емполі завершився з рахунком 2-0. Але неаполітанці мінімально поступилися Лаціо. Після цього обіграли Аталанту, 2-0. У Лізі чемпіонів клуб пройшов Айнтрахт Франкфурт, 3-0. Далі в Серії А розгромив Торіно, 4-0. Відзначилися Віктор Осімген дублем та Хвіча Кварацхелія в першому таймі. Ще м'яч до свого активу записав Тангі Ндомбеле в другій половині зустрічі.

Для однієї з команд-учасниць боротьба за трофей припиниться після майбутнього розіграшу. Який із клубів продовжить боротьбу за чемпіонство, а хто залишить ці футбольні перегони? Можна сутичку Мілан — Наполі дивитись онлайн.

Початок матчу: 12.04.23 22:00. У дияволів спостерігається смуга невдачі в останніх матчах. Після перемоги над Аталантою з рахунком 2-0 команда поступилася Фіорентіні, 1-2. Зустріч із Тоттенгемом у Лізі чемпіонів завершилася без забитих голів. Не було переможця і в матчі Серії А між червоно-чорними й Торіно, він завершився результативною нічиєю – 1-1. А в поєдинку з Удінезе міланська команда заз