Челсі — Реал Мадрид
MGG 5.6
0+

Початок матчу: 18.04.23 22:00.

Пенсіонери продовжують свій шлях до вершини таблиці Прем'єр-ліги, вигравши дві важливі ігри. У матчі з Тоттенгемом команда Грема Поттера показала впевнену гру та здобула перемогу, 2-0. У поєдинку з Лідсом лондонці також досягли важливої вікторії, 1-0. Проте зазнали поразки від Лестера, 1-3. Однак, колектив продовжує демонструвати свої високі ігрові якості в Лізі чемпіонів.

У поєдинку з Боруссією Дортмунд сині зуміли здобути переконливу перемогу, 2-0. З Евертоном клуб розійшовся з миром, 2-2. Протистояння Челсі — Реал Мадрид дивитись онлайн. Попри це, англійці тримають свої позиції в національному Чемпіонаті та готуються до важких раундів у Лізі чемпіонів. Сутичку Челсі — Реал Мадрид дивитись онлайн, галактікос мінімально поступилися в матчі за Кубок Іспанії принциповому супернику, Барселоні, і припинив бій за цей трофей. У Ла Лізі клуб зіграв унічию з Бетісом, після чого здолав Еспаньйол, 3-1. У попередньому раунді Ліги чемпіонів мадридцям вдалося здолати Ліверпуль, 1-0. А пройти Барсу в Прімері не вдалося, 1-2.

Попри те, що Араухо на початку зустрічі зрізав м'яч у свої ворота, каталонці зуміли мобілізуватися та відіграти один гол уже на сорок п'ятій хвилині за кілька секунд до перерви. А в другій половині зустрічі їм таки вдалося вирвати перемогу завдяки результативному удару Касьє вже в компенсований час, 2-1. Чи зможуть білі після такої принципової та прикрої поразки здолати англійський колектив у Лізі чемпіонів? Битву Челсі — Реал Мадрид дивитись онлайн.

Трансляція також доступна жестовою мовою.

Початок матчу: 18.04.23 22:00. Пенсіонери продовжують свій шлях до вершини таблиці Прем'єр-ліги, вигравши дві важливі ігри. У матчі з Тоттенгемом команда Грема Поттера показала впевнену гру та здобула перемогу, 2-0. У поєдинку з Лідсом лондонці також досягли важливої вікторії, 1-0. Проте зазнали поразки від Лестера, 1-3. Однак, колектив продовжує демонструвати свої високі ігрові якості в Лізі ч