MGG 6.6
0+

, Футбол, Ліга чемпіонів, Європа

Початок матчу: 19.04.23 22:00.

У чвертьфінальному матчі Ліги чемпіонів баварці зіграють на своєму полі з небесно-блакитними. Обидві команди виборюють вихід до півфіналу, кожна з них готова битися до останнього свистка. Зірка півдня показує стабільну гру останніми тижнями, завойовуючи впевнені перемоги як у Бундеслізі, так і в розіграшах єврокубку. Вихованці Томаса Тухеля провели три матчі у Чемпіонаті Німеччини, в яких двічі перемогли та один раз поступилися, а у ЛЧ – здобули важливу перемогу над ПСЖ, 2-0.

У недавньому поєдинку ФК Голлівуд бився з Байєром і зазнав поразки з рахунком, 1-2. Колектив забив уже на двадцять другій хвилині, відзначився Йозу Кімміх. Дуель Баварія — Манчестер Сіті дивитись онлайн. На п'ятдесят п'ятий м'яч у ворота відправив фармацевт Езекіель Паласіос. А на сімдесят третій – він оформив дубль.

Матч Баварія — Манчестер Сіті дивитись онлайн, городяни також показують відмінну гру останнім часом. Команда Пепа Гвардіоли перемогла у всіх трьох поєдинках у Прем'єр-лізі та розгромила РБ Лейпциг у ЛЧ з рахунком 7-0. В останньому матчі МанСіті провів домашню зустріч з Бернлі і показав сильну гру, отримавши переконливу вікторію, 6-0. Цей матч став справжнім видовищним шоу для вболівальників, оскільки Сіті володів м'ячем п'ятдесят вісім відсотків часу та створив п'ятдесят вісім небезпечних атак.

Німці та англійці – два дуже сильні суперники. До речі, червоні вигравали Лігу чемпіонів уже шість разів, востаннє 2020 року. А блакитні перемогли у 2021 році, ставши чемпіонами вперше у своїй історії. Чи манчестерці зможуть підвищити свою статистику? Можна битва Баварія - Манчестер Сіті дивитися онлайн.

Трансляція також доступна на жестовій мові.

Початок матчу: 19.04.23 22:00. У чвертьфінальному матчі Ліги чемпіонів баварці зіграють на своєму полі з небесно-блакитними. Обидві команди виборюють вихід до півфіналу, кожна з них готова битися до останнього свистка. Зірка півдня показує стабільну гру останніми тижнями, завойовуючи впевнені перемоги як у Бундеслізі, так і в розіграшах єврокубку. Вихованці Томаса Тухеля провели три матчі у Чем