Феєнорд — Рома
0+

, Футбол, Ліга Європи, Європа

Початок матчу: 13.04.23 19:45.

В останніх матчах вихованці Арне Слота продемонстрували свою силу та впевненість. В Ередивізі вони здобули перемогу над Гронінгеном та Волендамом, а також зіграли внічию з донецьким Шахтарем у першому матчі Ліги Європи. Змагання Феєнорд — Рома дивитись онлайн. А в попередньому раунді турніру команда розгромила гірників удома з рахунком 7-1. Проте, в останній зустрічі в рамках Чемпіонату Голландії вони зазнали поразки від Аякса, 2-3. У цьому поєдинку вже на п'ятій хвилині Хіменес відправив м'яч у ворота. Щоправда, на сімнадцятій Альварес зрівняв рахунок. Через двадцять хвилин Тадич забив ще гол і подвоїв перевагу своїх, а на п'ятдесят другій хвилині Шиманський знову вирівняв цифри на табло. Сутичку Феєнорд — Рома дивитись онлайн. Але на вісімдесят шостій хвилині Геєтрейда оформив переможний гольовий момент для команди з Роттердама. Проте, у Лізі Європи їм доведеться битися з римлянами, які також продемонстрували хорошу форму за останні тижні, здобувши гору над Ювентусом у Серії А. Однак у недавньому матчі жовто-червоні зазнали поразки від Лаціо, 0-1.

Крім того, у цьому матчі Рожер Ібаньєс дістав дві жовті картки, а Крістанте та Марушич були вилучені з гри за суперечки з арбітром. Попри це, чарівна є сильним суперником, і спортсмени боротимуться за перемогу на кожному кроці та в будь-якому турнірі. Можна протистояння Феєнорд — Рома дивитись онлайн.

Початок матчу: 13.04.23 19:45. У чвертьфіналі Ліги Європи на стадіоні Де Кейп гордість півдня зіграє з вовчицею. Ці дві команди боротимуться за право вийти до півфіналу й обіцяють показати видовищний та напружений футбол. Адже обидва колективи перебувають у гарній формі та готові битися на полі за путівку до наступного етапу. В останніх матчах вихованці Арне Слота продемонстрували свою силу т