Вальядолід — Мальорка
0+

Початок матчу: 09.04.23 15:00.

У шістнадцятому турі остров'яни вирвали домашню перемогу над пуселою на дев'яносто четвертій хвилині, 1-0. Автор голу Бастідас зіграв роль джокера, оскільки з'явився на полі наприкінці другого тайму. Кіноварні створили більше небезпечних атак (53-34) і частіше били по воротах (13-9), проте левова частка ударів пройшла повз ціль (7-5). Біло-фіолетові задовольнялися володінням м'яча (п'ятсот шість передач). Кіпер гостей Масип здійснив три сейви та ледь не приніс команді нічию.

Гру Вальядолід — Мальорка дивитись онлайн, супротивники зустрічалися в Чемпіонаті дванадцять разів на Естадіо Хосе Соррілья з початку 2000-х. Колектив із Кастилії-Леона здобув сім вікторій, пірати були сильнішими в чотирьох випадках. За останні тринадцять років червоно-чорні виграли лише в сезоні 2015/16, коли перетиналися в Сегунді, 3-1.

Гольова серія господарів триває чотирнадцять поєдинків і стартувала в 1998 році (без урахування Кубка Іспанії). Клуб Роналдо перебуває на шістнадцятій позиції, нависаючи над зоною вильоту (двадцять вісім пунктів). Віцечемпіон другого дивізіону забив лише двадцять м'ячів – менше тільки в Ельче, відчайдушного аутсайдера. Пусела рідко грає внічию – лише чотири рази. Тільки Барселона ще більше не любить ділити очки. Бій Вальядолід — Мальорка дивитись онлайн.

У попередніх чотирьох домашніх поєдинках біло-фіолетові заробили сім балів, поступившись Атлетіку, 1-3. Раніше колектив на своєму полі успішно здолав Сосьєдад, 1-0, та розписав мирову з Бетісом, 0-0. Леон і Ларін забили по п'ять голів, Плата віддав чотири асисти.

Мальорка після серії невдач опустилася на одинадцяте місце (тридцять два пункти). Кіноварні програли у всіх шести виїздах після Чемпіонату світу та в цьому відрізку відзначилися одним влучним ударом у ворота Еспаньйола. Ще восени остров'яни перемогли в гостях Вільярреал, 2-0. Мурікі записав до активу дванадцять результативних дій (10+2), Кан Ін – сім (3+4), Д. Родрігес – шість (3+3). Матч Вальядолід — Мальорка дивитись онлайн.

Початок матчу: 09.04.23 15:00. У шістнадцятому турі остров'яни вирвали домашню перемогу над пуселою на дев'яносто четвертій хвилині, 1-0. Автор голу Бастідас зіграв роль джокера, оскільки з'явився на полі наприкінці другого тайму. Кіноварні створили більше небезпечних атак (53-34) і частіше били по воротах (13-9), проте левова частка ударів пройшла повз ціль (7-5). Біло-фіолетові задовольнялися