Ювентус — Спортінг
0+

Початок матчу: 13.04.23 22:00.

В останньому розіграші колектив виграв в Інтера з рахунком 1-0. Героєм зустрічі став Костич, який забив єдиний гол на двадцять третій хвилині, отримавши передачу від Рабйо. Бій Ювентус — Спортінг дивитись онлайн. Наприкінці матчу на полі почалися пристрасті, і після фінального свистка два гравці – Д'Амброзіо та Паредес – були видалені за неспортивну поведінку. Сутичку Ювентус — Спортінг дивитись онлайн. Зелено-білі також не поступаються супернику. В останніх п'яти зустрічах португальці двічі виграли та тричі зіграли внічию. Нещодавню гру в Лізі Європи Лісабонська команда провела з Арсеналом. Рахунок у першому таймі – 2-2, але в другому переможець визначався в серії пенальті, де єдиний, хто схибив, – Мартінеллі. Це коштувало його команді путівки до наступного етапу, де вони могли б воювати зі старою синьйорою.

Але це місце по праву дісталося вихованцям Рубена Аморіма. Цікаво, які тактики оберуть колективи на цю зустріч. Адже чорно-білі – одна з найміцніших команд в Італії, яка зазвичай є сильною в обороні. Проте португальці добре адаптувалися до міжнародних змагань, і за останні роки клуб продемонстрував, що може бути дуже сильним на виїзді. Можна матч Ювентус — Спортінг дивитись онлайн.

Початок матчу: 13.04.23 22:00. Обидві команди-учасниці майбутнього чвертьфіналу Ліги Європи продемонстрували гарну гру в останніх матчах, тому на вболівальників обох сторін може чекати конкурентна боротьба. Зебри перебувають у непоганій формі. У чотирьох із п'яти поєдинків італійці здобули перемогу, лише один раз програвши Ромі в Серії А. В останньому розіграші колектив виграв в Інтера з раху