Манчестер Юнайтед — Севілья
0+

Початок матчу: 13.04.23 22:00.

В 1/8 фіналу червоні дияволи вибили Бетіс. Після впевненої перемоги на Олд Траффорд, 4-1, підопічні Тен Гаґа закріпили успіх в Іспанії, 1-0. Захисник Л. Мартінес заявив, що було важливо обіграти андалусійців після нищівної поразки від Ліверпуля в АПЛ. Нервіонці поступилися Фенербахче в Стамбулі, 0-1, але забезпечили вихід до наступного етапу завдяки комфортним 2-0 на Рамон Санчес Пісхуані.

Гру Манчестер Юнайтед — Севілья дивитись онлайн, опоненти перетиналися в півфіналі ЛЄ 2019/20. Тоді через пандемію коронавірусу провели тільки один матч на нейтральній території – у Кельні. Б. Фернандеш відкрив рахунок уже на дев'ятій хвилині, але мінгіянці здобули вольову вікторію, 2-1. Червоні дияволи стартували в турнірі на груповій стадії. Восени команда приймала на своєму полі Реал Сосьєдад, 0-1, кіпрську Омонію, 1-0, та Шериф, 3-0. В 1/16 підопічні Тен Гаґа здолали Барселону, 2-1. Рашфорд забив шість м'ячів та віддав асист.

МЮ чотири рази пробивався до чвертьфіналу КУЄФА. У сезоні 1984/85 колектив вилетів від угорського Відеотона, який нині виступає під назвою МОЛ Фегервар (1-0, 0-1, 4-5 за пенальті). У розіграші 2016/17 клуб вибив Андерлехт (1-1, 2-1, овертайм), у кампанії 2019/20 – Копенгаген (1-0, ОТ), а в турнірі 2020/21 залишив позаду Гранаду (2-0, 2 -0). Матч Манчестер Юнайтед — Севілья дивитись онлайн. Севільці восени грали в ЛЧ, де провели виїзні матчі проти Копенгагена, 0-0, МанСіті, 1-3, і Дортмунда, 1-1. В 1/16 Ліги Європи червоно-білі поступилися ПСВ в Ейндховені, 0-2. Ен-Несірі забив три м'ячі в обох турнірах. Андалусійці шість разів брали участь у чвертьфіналі та перемагали у всіх випадках.

Нервіонці вибивали на цій стадії Тоттенгем (2-1, 2-2, 2006/07), Порту (0-1, 4-1, 2013/14), Атлетік (2-1, 1-2, 5-4 за пенальті, 2015/16) та Вулвергемптон (1-0, 2019/20). Зустріч Манчестер Юнайтед — Севілья дивитись онлайн.

Початок матчу: 13.04.23 22:00. В 1/8 фіналу червоні дияволи вибили Бетіс. Після впевненої перемоги на Олд Траффорд, 4-1, підопічні Тен Гаґа закріпили успіх в Іспанії, 1-0. Захисник Л. Мартінес заявив, що було важливо обіграти андалусійців після нищівної поразки від Ліверпуля в АПЛ. Нервіонці поступилися Фенербахче в Стамбулі, 0-1, але забезпечили вихід до наступного етапу завдяки комфортним 2-0