Спортінг — Ювентус
0+

, Футбол, Ліга Європи, Європа

Початок матчу: 20.04.23 22:00.

Леви на минулому етапі вибили лондонський Арсенал (2-2, 1-1, 5-3 за пенальті). У Лісабоні Гонсалвеш відзначився асистом, на Емірейтс – голом. П'ємонтці залишили позаду Фрайбург (1-0, 2-0). У Турині стара синьйора ледь не пропустила перемогу, але взяття воріт скасували через фол. У Німеччині б'янконері відкрили рахунок із пенальті та весь другий тайм провели в більшості.

Розіграш Спортінг — Ювентус дивитись онлайн, опоненти виступали в групі ЛЧ 2017/18. Тоді в Португалії сторони розійшлися миром, 1-1. Обидві команди грали восени в головному євротурнірі. Зелено-білі у квартеті D приймали Тоттенгем, 2-0, Марсель, 0-2, та Айнтрахт, 1-2. В 1/16 Ліги Європи віцечемпіон Прімейри на Жозе Алвеладе уникнув поразки від Мідтьюлланда на дев'яносто четвертій хвилині, 1-1. Гонсалвеш набрав п'ять балів за системою гол+пас в обох змаганнях (3+2), у Паулінью та Едвардса – по чотири (2+2). Леви шість разів пробивалися до чвертьфіналу КУЄФА. У сезоні 1985/86 команда поступилася Кельну (1-1, 0-2), у розіграші 2007/08 – Рейнджерсу (0-2, 0-0). Також колектив не зміг подолати цей етап у кампанії 2017/18, пропустивши далі Атлетіко (1-0, 0-2). У трьох випадках лісабонський клуб продовжував боротьбу за трофей. Спортінг у змаганні 1990/91 вибив Болонью (2-0, 1-1), у Кубку 2004/05 – Ньюкасл (4-1, 0-1), а в ЛЄ 2011/12 засмутив харківський Металіст (1-1, 2-1). Битву Спортінг — Ювентус дивитись онлайн.

Юве у квартеті Н ЛЧ провів виїзні зустрічі проти ПСЖ, 1-2, Маккабі Хайфа, 0-2, та Бенфіки, 3-4. В 1/16 Ліги Європи наречена Італії розгромила у Франції Нант, 3-0. В активі Ді Марії сім результативних дій в обох турнірах (4+3), у Влаховича – п'ять (3+2).

На рахунку п'ємонтців дев'ять чвертьфіналів. У сезонах 1974/75 та 1989/90 зебри обіграли Гамбург (2-0, 0-0 та 1-2, 2-0), у розіграші 1976/77 – Магдебург (1-0, 3-1). У кампанії 1992/93 чорно-білі вибили Бенфіку (3-0, 1-2), через два роки – Айнтрахт (3-0, 1-1). Матч Спортінг — Ювентус дивитись онлайн.

Початок матчу: 20.04.23 22:00. Леви на минулому етапі вибили лондонський Арсенал (2-2, 1-1, 5-3 за пенальті). У Лісабоні Гонсалвеш відзначився асистом, на Емірейтс – голом. П'ємонтці залишили позаду Фрайбург (1-0, 2-0). У Турині стара синьйора ледь не пропустила перемогу, але взяття воріт скасували через фол. У Німеччині б'янконері відкрили рахунок із пенальті та весь другий тайм провели в біль