Лех — Фіорентіна
0+

, Футбол, Європа

Початок матчу: 13.04.23 22:00.

Залізничники в минулому раунді без проблем вибили Юргорден (2-0, 3-0). У Стокгольмі господарі залишилися в меншості ще наприкінці першого тайму. До сімдесят сьомої хвилини рахунок не був відкритий, але потім гол+пас Скураша та Квеквескірі сприяли розгрому. Мархвінський відзначився влучним ударом в обох матчах. Тосканці пройшли Сівасспор (1-0, 4-1). У Туреччині хоробрі вийшли вперед, після чого дістали від фіолетових чотири м'ячі.

Матч Лех — Фіорентіна дивитися онлайн, супротивники разом грали в групі ЛЄ 2015/16. Тоді в Познані фіолетові взяли гору, 2-0. Чемпіон Екстракляси стартував у першому раунді кваліфікації ЛЧ і одразу вилетів від Карабаха, хоча вдома переміг 1-0. У відборі ЛК команда з Великопольського воєводства приймала Динамо Батумі, 5-0, ісландський Вікінгур (4-1, овертайм) та Дюделанж, 2-0. У квартеті С колектив провів домашні поєдинки з Аустрією, 4-1, Хапоелем Беер-Шевою, 0-0, та Вільярреалом, 3-0.

В 1/16 залізничники здолали на Міському стадіоні Буде-Глімт, 1-0. У поточному євросезоні Ісхак набрав тринадцять балів за системою гол+пас (9+4), Скураш та Вельде – десять (7+3 та 6+4), Ж. Перейра – шість (1+5). Колектив уперше в історії пробився до чвертьфіналу турніру УЄФА. Бій Лех — Фіорентіна дивитись онлайн.

Фіалки вибороли місце в груповій стадії ЛК після того, як вибили Твенте (2-1, 0-0). У квартеті А лілії з'їздили в гості до Башакшехіра, 0-3, Хартса, 3-0, та РФШ, 3-0. В 1/16 тосканці розгромили в Португалії Брагу, 4-0. Йович та Артур забили по шість м'ячів, в активі Куаме та Бірагі по шість результативних дій (1+5), у Барака – п'ять (4+1), Н. Гонсалес та Сапонара набрали по чотири (3+1 та 2+2).

Фіолетові п'ять разів грали у чвертьфіналі єврокубків. Зокрема, двічі в ЛЧ та в трьох випадках у КУЄФА. Протистояння Лех — Фіорентіна дивитись онлайн.

Початок матчу: 13.04.23 22:00. Залізничники в минулому раунді без проблем вибили Юргорден (2-0, 3-0). У Стокгольмі господарі залишилися в меншості ще наприкінці першого тайму. До сімдесят сьомої хвилини рахунок не був відкритий, але потім гол+пас Скураша та Квеквескірі сприяли розгрому. Мархвінський відзначився влучним ударом в обох матчах. Тосканці пройшли Сівасспор (1-0, 4-1). У Туреччині хор