Вест Гем — Гент
0+

Початок матчу: 20.04.23 22:00.

Залізні в 1/8 обіграли кіпрський АЕК (2-0, 4-0). М. Антоніо та Боуен забили по два м'ячі, в активі Скамаккі гол+пас. У першому таймі поєдинку у відповідь у Лондоні клуб із Ларнаки міг переламати перебіг подій. За рахунку 0-1 скасували взяття воріт (офсайд), а до перерви залишилися вдесятьох. Буйволи пройшли Башакшехір, а в Туреччині вели 4-0 уже на тридцять сьомій хвилині (1-1, 4-1). Г. Орбан оформив хет-трик на стадіоні Фатіха Теріма, а також відзначився в домашньому матчі.

Розіграш Вест Гем — Гент дивитись онлайн, супротивники зустрічалися в 1/16 КВК 1964/65, який став дебютним євротурніром для синьо-білих. За підсумками протистояння молотобійці продовжили участь у плей-оф (1-1, 2-1). Підопічні Моєса перемогли Віборг у фіналі кваліфікації (3-0, 3-1), а у квартеті В приймали Андерлехт, 2-1, Сількеборг, 1-0, та ФКСБ, 3-1. У Скамаккі п'ять голів та асист, Боуен і М. Антоніо забили п'ять та чотири м'ячі відповідно.

Залізні чотири рази пробивалися до чвертьфіналу КВК. У сезоні 1964/65 залізні пройшли Лозанну (4-3, 2-1), у розіграші 1965/66 – Магдебург (1-0, 1-1), а в кампанії 1975/76 вибили Ден Гаг (3-1, 2-4). У турнірі 1980/81 ВГЮ поступився Динамо Тбілісі (1-4, 0-1). У ЛЄ 2021/22 ВГЮ залишив позаду Ліон (1-1, 3-0). Матч Вест Гем — Гент дивитись онлайн.

Бельгійці в четвертому раунді відбору Ліги Європи вилетіли від Омонії (0-2, 0-2). У групі F буйволи гостювали в Мольде, 0-0, Шемрока Роверс, 1-1, та Юргордена, 2-4. На старті плей-оф Атлетік на арені Геламко здолав Карабах (1-0, 5-3 за пенальті).

Г. Орбан відзначився п'ять разів, Кейперс – чотири, Хьон Сок віддав три передачі. Колектив зі Східної Фландрії брав участь у чвертьфіналі єврокубку лише в КУЄФА 1991/92. Йдеться про протистояння з Аяксом, яке завершилося вильотом (0-0, 0-3). Зустріч Вест Гем — Гент дивитись онлайн.

Початок матчу: 20.04.23 22:00. Залізні в 1/8 обіграли кіпрський АЕК (2-0, 4-0). М. Антоніо та Боуен забили по два м'ячі, в активі Скамаккі гол+пас. У першому таймі поєдинку у відповідь у Лондоні клуб із Ларнаки міг переламати перебіг подій. За рахунку 0-1 скасували взяття воріт (офсайд), а до перерви залишилися вдесятьох. Буйволи пройшли Башакшехір, а в Туреччині вели 4-0 уже на тридцять сьомій