Ніцца — Базель
0+

Початок матчу: 20.04.23 22:00.

Орлята без особливих проблем в 1/8 впоралися із Шерифом (1-0, 3-1). На Альянц Рів'єрі Моффі оформив гол+пас, а К. Тюрам відзначився асистами в обох матчах. Червоно-сині вибили Слован із Братислави (2-2, 2-2, 4-1 за пенальті). У гостях беббі пропустили два м'ячі до середини першого тайму, а зрівняли рахунок лише на дев'яносто третій хвилині. В активі Амдуні по одному точному удару у двох поєдинках.

Розіграш Ніцца — Базель дивитись онлайн, сторони зустрінуться в грі у відповідь. Крім того, гімнасти раніше взагалі не грали зі швейцарськими командами. У четвертому раунді кваліфікації ЛК колектив із Блакитного Берегу обіграв Маккабі Тель-Авів (0-1, 2-0, екстратайм). На груповій стадії орлята приймали Кельн, 1-1, Словацко, 1-2, та Партизан, 2-1. К. Тюрам зробив чотири передачі в поточному турнірі.

У 1950-х клуб із Французької Рів'єри двічі брав участь у чвертьфіналі ЛЧ, поступившись Реалу Мадрид (2-3, 0-3 та 3-2, 0-4). Надалі Ніцца не пробивалася до цієї стадії єврокубків. Зустріч Ніцца — Базель дивитись онлайн.

Беббі у відбірковому циклі провели гостьові матчі проти північноірландського Крузейдерса, 1-1, Брондбю, 0-1 та болгарського ЦСКА, 0-1. У квартеті Н срібний призер швейцарської Суперліги грав на виїзді з литовським Жальгірісом, 1-0, Слованом, 3-3, та Пюніком, 2-1. В 1/16 червоно-сині в Туреччині поступилися Трабзонспору, 0-1. В активі Зечірі шість точних ударів, у Малеса шість результативних дій (3+3), Ндоє набрав п'ять (1+4).

ФКБ 1893 року в п'яти випадках виступав у чвертьфіналі євротурнірів. У ЛЧ 1973/74 команда пропустила вперед Селтік (3-2, 2-4). У КУЄФА 2005/06 клуб припинив боротьбу за трофей через Мідлсбро (2-0, 1-4). У ЛЄ 2012/13 колектив зупинив Тоттенгем (2-2, 2-2, 4-1 за пенальті), а в сезоні 2019/20 – донецький Шахтар, 1-4. Гру Ніцца — Базель дивитись онлайн.

Початок матчу: 20.04.23 22:00. Орлята без особливих проблем в 1/8 впоралися із Шерифом (1-0, 3-1). На Альянц Рів'єрі Моффі оформив гол+пас, а К. Тюрам відзначився асистами в обох матчах. Червоно-сині вибили Слован із Братислави (2-2, 2-2, 4-1 за пенальті). У гостях беббі пропустили два м'ячі до середини першого тайму, а зрівняли рахунок лише на дев'яносто третій хвилині. В активі Амдуні по одно