Аяччо — Осер
0+

Початок матчу: 09.04.23 16:00.

Зустріч у рамках тридцятого туру Ліги 1 на стадіоні Франсуа Коті обіцяє бути дуже цікавою, адже обидві команди готуються до неї з великим ентузіазмом. Господарі поля, попри кілька поразок в останніх поєдинках, усе ще сподіваються на перемогу. Ведмеді останнім часом грають не так упевнено. Усього дві перемоги в п'яти матчах, та й ті над командами в нижній частині турнірної таблиці. Востаннє колектив програв Монако, пропустивши два м'ячі й залишивши без відповіді лише один. У цьому змаганні було помітно, що підопічні Олів'є Панталоні погано справляються з обороною суперника, а самі створюють недостатньо небезпечні моменти для реалізації.

Однак зараз клуб гратиме на своєму полі, що може дати йому певну перевагу. В останньому домашньому розіграші команда перемогла Труа, 2-1. Чи зможуть господарі повторити успіх та завдати поразки гостям? Бургундці останнім часом показують впевненішу гру в атаці, ніж їхні суперники. Вони пройшли Ліон, 2-1, і мінімально здолали Лор'ян. Змагання Аяччо — Осер дивитись онлайн. Але гостьова зустріч зі Страсбуром була досить напруженою та закінчилася поразкою, 0-2.

Ньямсі відкрив рахунок на п'ятій хвилині, отримавши передачу від Аолу. Надалі підопічні Крістофа Пеліссьє зуміли створити кілька небезпечних моментів, проте це не допомогло зрівняти рахунок. Битву Аяччо — Осер дивитись онлайн. На дев'ятнадцятій хвилині захист гостей привіз пенальті у свої ворота, але Діало не зміг реалізувати цей момент. До кінця матчу осерці продовжували атакувати, але на вісімдесят п'ятій хвилині Діало забив другий гол, збільшивши перевагу своїх.

Попри спроби, суперники так і не змогли відповісти в цьому розіграші. Можливо, корсиканці виявляться більш податливим супротивником. Утім, навряд чи команда Олів'є Панталоні буде згодна втратити бали в матчі з не найсильнішим противником Ліги 1. Можна протистояння Аяччо — Осер дивитись онлайн.

Початок матчу: 09.04.23 16:00. Зустріч у рамках тридцятого туру Ліги 1 на стадіоні Франсуа Коті обіцяє бути дуже цікавою, адже обидві команди готуються до неї з великим ентузіазмом. Господарі поля, попри кілька поразок в останніх поєдинках, усе ще сподіваються на перемогу. Ведмеді останнім часом грають не так упевнено. Усього дві перемоги в п'яти матчах, та й ті над командами в нижній частині т