Лор'ян — Марсель
0+

Початок матчу: 09.04.23 21:45.

Мерлузові посідають восьме місце в турнірній таблиці після двадцяти восьми матчів, у яких вони здобули дванадцять перемог, зіграли внічию вісім разів і стільки ж зазнали поразок. Команда Ле Брі забила сорок один гол та пропустила тридцять сім м'ячів. В останніх п'яти іграх морські щуки показали себе досить впевнено, здобувши дві вікторії, дві мирові й зазнавши лише однієї поразки.

У матчі з Ніццою колектив відкрив рахунок на тридцятій хвилині, забивши гол у порожні ворота після передачі Романа Февра Бамо Мейте, але суперники змогли зрівняти цифри на табло на сімдесят сьомій хвилині після того, як Пабло Росаріо передав м'яч Гаетану Лаборду. На шістдесят шостій арбітр спочатку призначив пенальті на користь ніццарів, але після перегляду VAR своє рішення змінив та скасував штрафний удар. Розіграш Лор'ян — Марсель дивитись онлайн. На дев'яносто другій хвилині Ігор Каріока був видалений із поля після перегляду VAR суддею.

Гравці з півдня розташувалися на другому місці в турнірній таблиці, провівши двадцять вісім ігор, з яких виграли вісімнадцять, зазнали п'яти поразок і стільки ж разів зіграли внічию. Вони забили п'ятдесят три голи та пропустили двадцять вісім м'ячів. В останніх п'яти турах провансальці здобули дві перемоги, двічі розійшлися з миром та зазнали однієї поразки. Дуель Лор'ян — Марсель дивитись онлайн. У поєдинку з Реймсом підопічні Тудора здобули перемогу, 2-1.

Фоларін Балогун відкрив рахунок на тринадцятій хвилині, проте Алексіс Санчес вирівняв цифри на табло через три хвилини, а потім оформив дубль на двадцять дев'ятій. Червоно-білі не змогли повернутися в гру та зазнали поразки. Чи зможуть біло-блакитні так само легко впоратися з майбутнім супротивником? Чи цей колектив, що бореться за виживання, зробить сюрприз фаворитам матчу? Можна протиборство Лор'ян — Марсель дивитись онлайн.

Початок матчу: 09.04.23 21:45. Мерлузові посідають восьме місце в турнірній таблиці після двадцяти восьми матчів, у яких вони здобули дванадцять перемог, зіграли внічию вісім разів і стільки ж зазнали поразок. Команда Ле Брі забила сорок один гол та пропустила тридцять сім м'ячів. В останніх п'яти іграх морські щуки показали себе досить впевнено, здобувши дві вікторії, дві мирові й зазнавши лиш