Італія — Англія (жестовою мовою)
0+

Початок матчу: 23.02.23 21:45.

Чинний чемпіон Європи в осінніх спарингах здобув вольову перемогу над Албанією в Тирані завдяки дублю та асисту Гріфо, 3-1, а також поступився Австрії у Відні, 0-2. Три леви виступали на ЧС у Катарі, де з легкістю вийшли до плей-оф, потім розгромили Сенегал, 3-0, але в 1/4 фіналу програли Франції, а Кейн не реалізував пенальті наприкінці другого тайму, 1-2. Бій Італія — Англія (жестовою мовою) дивитись онлайн, опоненти не перетиналися у кваліфікації Євро. У попередньому відборі скуадра адзурра завершила участь у групі J зі стовідсотковим результатом (тридцять пунктів). У середньому підопічні Манчіні забивали по чотири м'ячі та пропустили лише чотири рази. Удома синя ескадра перемогла Фінляндію, 2-0, Ліхтенштейн, 6-0, Боснію і Герцеговину, 2-1, Грецію, 2-0, та Вірменію, 9-1. Белотті набрав сім балів за системою гол+пас (5+2), Іммобіле та Барелла – по п'ять (3+2).

Наставник блакитної команди поскаржився на дефіцит форвардів. Фахівець назвав наявний вибір обмеженим. Також Роберто підкреслив, що в трьох клубах Серії А, які вийшли до чвертьфіналу ЛЧ, важко набереться вісім італійців. Гру Італія — Англія (жестовою мовою) дивитись онлайн.

За підсумками кваліфікації ЧЄ-2020 Англія очолила групу А (двадцять одне очко). На виїзді підопічні Саутгейта розгромили Чорногорію, 5-1, Болгарію, 6-0, та Косово, 4-0, але поступилися Чехії, 1-2. Кейн став найкращим бомбардиром відбору (дванадцять м'ячів). Крім того, Гаррі віддав п'ять асистів. В активі Стерлінга було п'ятнадцять результативних дій (8+7), Барклі набрав шість балів (4+2). Рашфорд (МЮ) та Маунт (Челсі) не допоможуть трьом левам у стартових матчах попереднього турніру. Тренер збірної вирішив не викликати футболістів, щоб заповнити кадрові втрати.

А ось місце воротаря Поупа (Ньюкасл), що вибув, замінить Форстер (Тоттенгем). Трансляція доповнена жестовою мовою, у якій використовуються міміка та рухи замість слів для передачі інформації глядачам зі слабким слухом. Розіграш Італія — Англія (жестовою мовою) дивитись онлайн.

Початок матчу: 23.02.23 21:45. Чинний чемпіон Європи в осінніх спарингах здобув вольову перемогу над Албанією в Тирані завдяки дублю та асисту Гріфо, 3-1, а також поступився Австрії у Відні, 0-2. Три леви виступали на ЧС у Катарі, де з легкістю вийшли до плей-оф, потім розгромили Сенегал, 3-0, але в 1/4 фіналу програли Франції, а Кейн не реалізував пенальті наприкінці другого тайму, 1-2. Бій Іт