0+

Кадіс — Реал Мадрид

, Футбол, Іспанія

Початок матчу: 15.04.23 22:00.

У чотирнадцятому турі вершкові здолали дятлів на Бернабеу, 2-1. Ексфорвард львівських Карпат Лукас Перес скоротив відставання на вісімдесят першій хвилині, але жовто-сині не зробили камбек. У складі лос бланкос Кроос оформив гол+пас. Підопічні Анчелотті частіше створювали небезпечні атаки (75-19) та інтенсивніше здійснювали удари (18-10), але в десяти епізодах м'яч пройшов повз ворота.

Битву Кадіс — Реал Мадрид дивитись онлайн, опоненти провели три матчі в Андалусії в Ла Лізі за останні тридцять років. У двох випадках фаворит виявився сильнішим (2-1, 3-0), а ось минулого сезону субмарина обстояла нічию, так ще й не реалізувала пенальті, 1-1. Субмарина посідає чотирнадцяте місце після двадцять восьмого туру (тридцять один пункт). Поряд із Райо Вальєкано команда найчастіше розписує мирові. Дятли забили лише двадцять три м'ячі – тільки аутсайдеру Ельче ще важче даються голи.

1 квітня жовто-сині поступилися вдома Севільї, 0-2. Ця поразка перервала безпрограшну серію на своєму полі, яка тривала з вересня (десять поєдинків). У цьому відрізку Кадіс здолав Атлетіко, 3-2, а також поділив очки з Бетісом, 0-0, та Вільярреалом, 0-0. Бонгонда забив два м'ячі та віддав три асисти. Матч Кадіс — Реал Мадрид дивитись онлайн.

Реал розташувався на другому рядку (п'ятдесят дев'ять пунктів). У галактікос найкраща атака. В останніх чотирьох виїздах вершкові обіграли тільки Осасуну, 2-0. Бензема набрав сімнадцять балів за системою гол+пас (14+3), Вінісіус – п'ятнадцять (9+6), Родріго – дванадцять (5+7), Асенсіо – десять (6+4). Карім відмовився від переходу до Саудівської Аравії.

Арабський клуб мав намір назвати футбольну академію на честь форварда, але француз не був вражений. Чуамені, якого купили влітку 2022 року за вісімдесят мільйонів євро, уже готові продати в найближче міжсезоння. У Мадриді незадоволені частими травмами та рівнем гри. Півзахисником цікавиться Ліверпуль. Гру Кадіс — Реал Мадрид дивитись онлайн.

Початок матчу: 15.04.23 22:00. У чотирнадцятому турі вершкові здолали дятлів на Бернабеу, 2-1. Ексфорвард львівських Карпат Лукас Перес скоротив відставання на вісімдесят першій хвилині, але жовто-сині не зробили камбек. У складі лос бланкос Кроос оформив гол+пас. Підопічні Анчелотті частіше створювали небезпечні атаки (75-19) та інтенсивніше здійснювали удари (18-10), але в десяти епізодах м'я