Барселона — Атлетіко
0+

Початок матчу: 23.04.23 17:15.

Клуб є одним із лідерів чемпіонату, і в цьому матчі боротиметься за чергову перемогу. Битву Барселона — Атлетіко дивитись онлайн. Підопічні Хаві перебувають у чудовій формі та виграли чотири останні матчі поспіль, зокрема ігри з Реалом та Атлетіком. Синьо-гранатові показують впевнену тактику в обороні й атаці, що дає їм перевагу над іншими командами.

Колектив розгромив Ельче, 4-0. Уже на двадцятій хвилині Левандовський забив із подачі Рональда Араухо. Потім, на п'ятдесят шостій хвилині, Ансу Фаті збільшив перевагу своїх після індивідуального проходу й точного удару в лівий нижній кут воріт. На шістдесят шостій хвилині Роберт Левандовський оформив дубль, пробивши низом по центру воріт після передачі на межі штрафного майданчика. І зрештою, на сімдесятій хвилині Ферран Торрес навісом Левандовського забив четвертий м'яч.

Але матрацники – непростий суперник, який посідає третє місце в таблиці з п'ятдесятьма чотирма очками. Гравці Дієго Сімеоне провели двадцять сім матчів, вигравши шістнадцять із них, зігравши внічию шість разів і здобувши поразку в п'яти іграх. Колектив забив сорок три голи та пропустив дев'ятнадцять. Змагання Барселона — Атлетіко дивитись онлайн. Так що індіанці перебувають у топ-3 Чемпіонату, і також боротимуться за перемогу.

У них також чудова форма. Мадридці перемогли в трьох недавніх поєдинках та зіграли внічию в останній зустрічі. Ця серія тріумфів дала змогу команді піднятися на третє місце в таблиці. Тепер клуб боротиметься за три очки. Можна протистояння Барселона — Атлетіко дивитись онлайн.

Початок матчу: 23.04.23 17:15. Барса посідає перше місце в таблиці чемпіонату, маючи в активі сімдесят одне очко. Команда зіграла двадцять сім матчів, вигравши двадцять три, зігравши внічию двічі та стільки ж програвши. Матрацники забили п'ятдесят три голи і пропустили лише дев'ять, що є найкращим показником у лізі. Клуб є одним із лідерів чемпіонату, і в цьому матчі боротиметься за чергову п