Верона — Болонья
0+

Початок матчу: 21.04.23 21:45.

У другому турі команди обмінялися голами до перерви на Ренато Даль'Арі, 1-1. Орсоліні став антигероєм матчу. Наприкінці першого тайму він забив, але м'яч не зарахували, а на сімдесят восьмій хвилині його вилучили з поля. Мастифи трохи частіше били по воротах (19-17), але удари господарів були небезпечнішими (5-3 у площину воріт). Кіпер скалігерів Монтіпо врятував гостей у чотирьох епізодах.

Матч Верона — Болонья дивитись онлайн, сторони десять разів перетиналися на Маркантоніо Бентегоді з початку 2000-х. Хорти перемагали в чотирьох зустрічах, жовто-сині – у трьох. У минулому сезоні Еллас уперше виявилися сильнішими після 2005 року, 2-1. Колектив із Венеції відзначався двічі в трьох із чотирьох попередніх поєдинків. Джаллоблу посідають вісімнадцяте місце після тридцятого туру (двадцять три пункти).

В останніх семи домашніх матчах греки поступилися лише Фіорентіні, 0-3. У цьому проміжку команда в шести випадках пропускала лише один м'яч. У лютому мастифи поділили очки з Лаціо, 1-1. Скалігери забили двадцять чотири голи. Тільки Сампдорія реалізовуає моменти ще рідше. В активі Лазовича три точні удари і стільки ж асистів, Дойг набрав 2+3. Битву Верона — Болонья дивитись онлайн.

Фельсінеї перебувають на восьмому рядку (сорок чотири бали). Завдяки успішним виступам у попередніх восьми турах (п'ятнадцять пунктів) гравці можуть поборотися за путівку до єврокубків на фініші Чемпіонату. В останніх шести виїздах хорт поступився лише Торіно, 0-1. У цьому відрізку червоно-сині перемогли в гостях Аталанту, 2-0, та Фіорентіну, 2-1.

Колектив лише у двох поєдинках на чужому полі зіграв унічию. Орсоліні й Арнаутович забили по вісім м'ячів, але Ріккардо ще віддав три передачі. Барроу – найкращий асистент у складі. Мотта продовжує піднімати россоблу в турнірній таблиці. У лютому наставника клубу визнали найкращим тренером місяця в Серії А. Протистояння Верона — Болонья дивитись онлайн.

Початок матчу: 21.04.23 21:45. У другому турі команди обмінялися голами до перерви на Ренато Даль'Арі, 1-1. Орсоліні став антигероєм матчу. Наприкінці першого тайму він забив, але м'яч не зарахували, а на сімдесят восьмій хвилині його вилучили з поля. Мастифи трохи частіше били по воротах (19-17), але удари господарів були небезпечнішими (5-3 у площину воріт). Кіпер скалігерів Монтіпо врятував