Ліон — Марсель
0+

Початок матчу: 23.04.23 21:45.

Майбутня зустріч буде важливою подією для обох клубів, які виборюють високі місця в таблиці чемпіонату Франції. Смарагди розташувалися на дев'ятому місці в рейтингу, маючи на своєму рахунку двадцять дев'ять очок. Команда зуміла забити сорок чотири голи та пропустити тридцять два м'ячі за двадцять дев'ять матчів, зіграних у сезоні. Останні п'ять поєдинків були сильно нерівномірними, з двома нічиїми, однією перемогою та однією поразкою. Непростим вийшло змагання з ПСЖ. На двадцять третій хвилині Амір Сарр дістав травму та був замінений на Бредлі Барколу. На тридцять шостій хвилині парижанин Джанлуїджі Доннарумма дістав жовту картку, а Ліон – право пробити пенальті, який не вдалося реалізувати Олександру Ляказетту. Битву Ліон — Марсель дивитись онлайн. Але на п'ятдесят четвертій хвилині Баркола забив гол для своїх, 1-0. Результат до кінця гри так і не змінився. Однак, команда не в найкращій формі та має продемонструвати всі свої сильні сторони, щоби перемогти гравців із півдня, які посідають третє місце в таблиці. На їхньому рахунку шістдесят очок за двадцять дев'ять матчів, зіграних у сезоні. Колектив забив п'ятдесят чотири голи і пропустив лише двадцять дев'ять. Дуель Ліон — Марсель дивитись онлайн. В останніх п'яти битвах провансальці показали змішані результати, з двома перемогами, однією нічиєю та двома поразками.

У грі з Монпельє рахунок на дванадцятій хвилині відкрив суперник: Арно Норден відправив м'яч у сітку біло-блакитних. Боротьбу Ліон — Марсель дивитись онлайн. Але на сорок четвертій хвилині колектив зумів зрівняти рахунок, коли Маттео Гендузі забив у лівий нижній кут воріт, пройшовши м'ячем повз руку Бенжамена Лекомта, 1-1.

Початок матчу: 23.04.23 21:45. Майбутня зустріч буде важливою подією для обох клубів, які виборюють високі місця в таблиці чемпіонату Франції. Смарагди розташувалися на дев'ятому місці в рейтингу, маючи на своєму рахунку двадцять дев'ять очок. Команда зуміла забити сорок чотири голи та пропустити тридцять два м'ячі за двадцять дев'ять матчів, зіграних у сезоні. Останні п'ять поєдинків були силь