Реал Мадрид — Челсі (жестовою мовою)
0+

Початок студії: 12.04.23 21:00.

Початок матчу: 12.04.23 22:00.

Вершкові в 1/8 впевнено обіграли Ліверпуль на Енфілді з рахунком 5-2, після чого матч-відповідь на Бернабеу відігравав роль формальності, 1-0. В Англії королівський клуб поступався 0-2 на чотирнадцятій хвилині, проте влаштував ефектний камбек. Бензема та Вінісіус зробили по чотири результативні дії (3+1 та 2+2). Сині не без зусиль вибили Дортмунд (0-1, 2-0). У Німеччині Мудрик вийшов у середині другого тайму, а в Лондоні просидів весь матч на лаві запасних.

Зустріч Реал Мадрид — Челсі (жестовою мовою) дивитись онлайн, сторони перетинаються вже втретє в ЛЧ за останні два роки. У півфіналі 2020/21 в Іспанії зафіксували нічию, 1-1. Минулого сезону на стадії чвертьфіналу лос бланкос ледь не вилетіли, програючи 0-3 до сімдесят дев'ятої хвилини (2-3, овертайм). Бензема відзначився точним ударом в обох поєдинках, а в складі аристократів Рюдігер оформив гол+пас у двох зустрічах, але зараз захисник уже представляє галактікос.

Восени в групі F підопічні Анчелотті приймали Лейпциг, 2-0, Шахтар, 2-1, та Селтік, 5-1. Вінісіус записав до активу дев'ять результативних дій (6+3), Родріго – п'ять (3+2). Чемпіон Ла Ліги тридцять сім разів брав участь у чвертьфіналі турніру та лише в шести випадках не проходив далі. З 1991 року РМ тричі вилітав на цій стадії. Битву Реал Мадрид — Челсі (жестовою мовою) дивитись онлайн.

Пенсіонери у квартеті Е гостювали в загребського Динамо, 0-1, Мілана, 2-0, та Зальцбурга, 2-1. Стерлінг забив три м'ячі та віддав асист. Сині дебютували на цьому етапі в кампанії двадцять три роки тому і з того часу одинадцять разів грали у чвертьфіналі.

У турнірах 1999/00, 2010/11 та 2021/22 аристократи пропустили далі Барселону 1-5, овертайм), МЮ (0-1, 1-2) та Реал (1-3, 3-2, ОТ). Трансляція доповнена жестовою мовою, у якій міміка та рухи замінюють усне мовлення глядачам зі слабким слухом.

Протистояння Реал Мадрид — Челсі (жестовою мовою) дивитись онлайн.

Початок студії: 12.04.23 21:00. Початок матчу: 12.04.23 22:00. Вершкові в 1/8 впевнено обіграли Ліверпуль на Енфілді з рахунком 5-2, після чого матч-відповідь на Бернабеу відігравав роль формальності, 1-0. В Англії королівський клуб поступався 0-2 на чотирнадцятій хвилині, проте влаштував ефектний камбек. Бензема та Вінісіус зробили по чотири результативні дії (3+1 та 2+2). Сині не без зусиль