Рома — Мілан
0+

, Футбол, Італія

Початок матчу: 29.04.23 19:00.

Вовчиця розташувалася на шостому місці в таблиці Серії А і вже провела двадцять дев'ять матчів. Підопічні Жозе Моурінью мають п'ятдесят три очки, що робить їх претендентами на участь у Лізі Європи. Вони забили тридцять дев'ять голів та пропустили двадцять шість. Римляни не вважаються аутсайдером, але й не є лідером Чемпіонату. В останні роки колектив дещо поступається своїм суперникам, проте вони завжди готові битися до кінця за перемогу. У недавніх п'яти матчах чарівна показала не найкращий результат, здобувши лише три перемоги та дві поразки. Це може говорити про те, що команда має деякі труднощі та не завжди може знайти свою гру на полі. У поєдинку з Торіно вже на восьмій хвилині матчу Пауло Дибала забив перший гол. Битву Рома — Мілан дивитись онлайн. На початку другого тайму Олексій Міранчук спробував вирівняти рахунок головою, але Руй Патрісіу здійснив фантастичний сейв. У результаті змагання завершилося з рахунком 0-1 на користь жовто-червоних.

Міланці посідають третє місце в таблиці Серії А та провели вже двадцять дев'ять зустрічей. У команди Стефано Піолі п'ятдесят два очки, що робить їх претендентами на участь у Лізі Чемпіонів. Вони забили сорок вісім голів та пропустили тридцять шість. Дияволи вважаються однією з найміцніших команд в італійському футболі та завжди борються за високі місця. Сутичку Рома — Мілан дивитись онлайн. У недавніх п'яти поєдинках клуб здобув лише одну перемогу, зіграв унічию двічі та зазнав двох поразок.

Домашня гра з Емполі була досить інтенсивною. У першому таймі червоно-чорним вдалося створити кілька небезпечних моментів, включно з ударом Ребича та добивання Ернандеса, яке було відбито захисником суперника на лінії воріт. Другий тайм був ще напруженішим, особливо після того, як VAR був залучений до кількох спірних ситуаціях у штрафних майданчиках обох команд. Господарі не реалізували свого шансу на пенальті, і в результаті матч закінчився з рахунком 0-0. Можна змагання Рома — Мілан дивитись онлайн.

Початок матчу: 29.04.23 19:00. Вовчиця розташувалася на шостому місці в таблиці Серії А і вже провела двадцять дев'ять матчів. Підопічні Жозе Моурінью мають п'ятдесят три очки, що робить їх претендентами на участь у Лізі Європи. Вони забили тридцять дев'ять голів та пропустили двадцять шість. Римляни не вважаються аутсайдером, але й не є лідером Чемпіонату. В останні роки колектив дещо поступає