Атлетіко — Мальорка
0+

Початок матчу: 26.04.23 20:30.

На полі стадіону Вандалфа зустрінуться дві команди, які готові показати глядачам та фанатам свої найкращі якості та боротися за перемогу. Матрацники перебувають на вершині турнірної таблиці з п'ятдесятьма сімома очками після двадцяти восьми матчів. У команди сімнадцять перемог, шість нічиїх та п'ять поразок. Забито сорок п'ять голів та пропущено двадцять м'ячів. Колектив виглядає чудово, і в його лавах є безліч талановитих гравців, які готові боротися за перемогу. Підопічні Дієго Сімеоне показують неймовірну гру та домінують на полі. П'ять останніх ігор закінчилися перемогою.

У поєдинку іспанської Ла Ліги клуб у гостях здолав Райо Вальєкано, 2-1. На двадцять другій хвилині Науель Моліна відзначився голом після передачі від партнера та вдало пробив м'яч під ліву стійку воріт конкурентів. Через дві хвилини Маріо Ермосо ударом головою подвоїв перевагу своїх. Битву Атлетіко — Мальорка дивитись онлайн. На вісімдесят п'ятій хвилині Фран Гарсія здійснив результативний удар і зменшив відрив, але це не вплинуло на результат гри.

З іншого боку, кіноварні розташовуються на дванадцятому місці в таблиці після двадцяти восьми матчів. У команди тридцять чотири бали, дев'ять перемог, сім нічиїх та дванадцять поразок. Бій Атлетіко — Мальорка дивитись онлайн. Забито двадцять п'ять м'ячів та пропущено тридцять. Колектив останнім часом зазнає складнощів, йому не вистачає впевненості та сил, щоби перемогти сильних суперників.

Остров'яни показали змішані результати та не змогли перемогти в останніх п'яти іграх жодного разу. Попри це, клуб готовий боротися та показати свою найкращу гру на полі. Отже, зустріч буде справжнім випробуванням обох команд. Індіанці захочуть продовжити свою серію перемог та збільшити рейтинг, а червоно-чорні боротимуться за кожен м'яч, щоб залишитись у боротьбі за виживання цього сезону. Можна протиборство Атлетіко — Мальорка дивитись онлайн.

Початок матчу: 26.04.23 20:30. На полі стадіону Вандалфа зустрінуться дві команди, які готові показати глядачам та фанатам свої найкращі якості та боротися за перемогу. Матрацники перебувають на вершині турнірної таблиці з п'ятдесятьма сімома очками після двадцяти восьми матчів. У команди сімнадцять перемог, шість нічиїх та п'ять поразок. Забито сорок п'ять голів та пропущено двадцять м'ячів. К