Райо Вальєкано — Барселона
0+

Початок матчу: 26.04.23 23:00.

На поле вийдуть найсильніші гравці, які готові на все заради перемоги. Вальєканоси розташувалися на дев'ятому місці в турнірній таблиці, набравши за двадцять вісім матчів тридцять три бали. За цей час гравці забили тридцять сім голів та пропустили тридцять три. Ці результати дають змогу назвати колектив аутсайдером у грі проти каталонців. Однак, не варто забувати, що в останніх поєдинках підопічні Андоні Іраоли, попри дві поразки, узяли три нічиї.

У домашній зустрічі з Атлетіко спортсмени зазнали поразки, 1-2. На двадцять другій хвилині Науель Моліна бездоганно пробив м'яч у ворота господарів. Змагання Райо Вальєкано — Барселона дивитись онлайн. На двадцять четвертій Маріо Ермосо Консеко головою відправив м'яч у ворота суперника зі штрафного кута, збільшивши відрив до 0-2.

Після перерви рефері переглянув епізод за допомогою системи VAR та показав червону картку Флоріану Лежону. На вісімдесят п'ятій хвилині Фран Гарсія забив м'яч у правий нижній кут воріт гостей, але це не допомогло господарям врятувати результат. Отож бджоли будуть налаштовані на боротьбу й готові зробити сюрприз своїм уболівальникам.

Барса посідає провідну позицію в турнірному рейтингу, набравши за двадцять вісім раундів сімдесят два очки. Гравці забили п'ятдесят три голи і пропустили тільки дев'ять. Протистояння Райо Вальєкано — Барселона дивитись онлайн. Ці неймовірні результати роблять синьо-гранатових одним із головних претендентів на перемогу цього сезону.

В останніх п'яти іграх вихованці Хаві показали високий рівень гри, здобувши перемогу чотири рази й один раз зігравши внічию. Клуб налаштований на перемогу та готовий показати свою силу. Можна битву Райо Вальєкано — Барселона дивитись онлайн.

Початок матчу: 26.04.23 23:00. На поле вийдуть найсильніші гравці, які готові на все заради перемоги. Вальєканоси розташувалися на дев'ятому місці в турнірній таблиці, набравши за двадцять вісім матчів тридцять три бали. За цей час гравці забили тридцять сім голів та пропустили тридцять три. Ці результати дають змогу назвати колектив аутсайдером у грі проти каталонців. Однак, не варто забувати,