Севілья — Жирона
0+

, Футбол, Іспанія

Початок матчу: 01.05.23 22:00.

У сімнадцятому турі каталонці здобули вольову перемогу на Монтіліві, 2-1. Валері вийшов на поле на вісімдесят другій хвилині та наприкінці другого тайму віддав асист під час вирішальної гольової атаки. Господарі більше заслужили три очки (удари 19-10, у площину воріт 7-2). Кіпер андалусійців Буну міг принести гостям щонайменше нічию, але його п'ять сейвів не вплинули на кінцевий результат.

Битву Севілья — Жирона дивитись онлайн, опоненти двічі перетиналися на Рамон Санчес Пісхуан у новітній історії. Обидва матчі пройшли в рамках Ла Ліги у 2018 році та завершилися на користь мінгіянців (2-0 та 1-0). Нервіонці після серії позитивних результатів піднялися на дванадцяте місце (тридцять вісім пунктів). Червоно-білі ще не поступалися в чемпіонаті під керівництвом Мендилібара (три вікторії та нічия). В останніх восьми домашніх зустрічах рохібланкос програли тільки Осасуні, 2-3, та здобули шість перемог.

23 квітня команда здолала на своєму полі Вальярреал, 2-1. Ен-Несірі забив вісім м'ячів, Ламела та Мір – по чотири. Нинішній наставник очолив андалусійців завдяки воротареві Дмитровичу. Марко поговорив із керівництвом клубу та запропонував кандидатуру Хосе Луїса, бо добре знав спеціаліста з роботи в Ейбарі. Матч Севілья — Жирона дивитись онлайн.

Жирондинці розміщуються по сусідству на одинадцятому рядку (також тридцять вісім пунктів). Каталонці замикають четвірку найбільш атакувальних учасників Ла Ліги (сорок чотири точні удари). У восьми виїздах 2023 року біло-червоні здолали тільки Атлетік, 3-2. Нещодавно підопічні Мічела поділили очки з Барселоною на Камп Ноу, 0-0.

Кастельянос і Стуані відзначилися сім разів, у Циганкова, Родріго Рікельме та Алейкса Гарсії – по шість балів за системою гол+пас (3+3, 4+2 і 1+5). Клуб готовий продати Віктора щонайменше за двадцять мільйонів євро. Нагадаємо, що в разі трансферу київське Динамо дістане половину суми, як було зазначено в угоді. Зустріч Севілья — Жирона дивитись онлайн.

Початок матчу: 01.05.23 22:00. У сімнадцятому турі каталонці здобули вольову перемогу на Монтіліві, 2-1. Валері вийшов на поле на вісімдесят другій хвилині та наприкінці другого тайму віддав асист під час вирішальної гольової атаки. Господарі більше заслужили три очки (удари 19-10, у площину воріт 7-2). Кіпер андалусійців Буну міг принести гостям щонайменше нічию, але його п'ять сейвів не вплин