Барселона — Осасуна
0+

Початок матчу: 02.05.23 20:30.

На стадіоні Камп Ноу в рамках тридцять третього раунду Ла Ліги відбудеться важливий поєдинок. Господарі перебувають на першому місці в таблиці, маючи сімдесят три очки. Усього в Барси двадцять три перемоги, чотири нічиї та дві поразки за різниці забитих і пропущених м'ячів 53:9. Команда перебуває в чудовій формі, вигравши останні три зустрічі та не програвши жодної.

З Хетафе клуб розійшовся з миром – забити жодному із суперників не вдалося, 0-0. Синьо-гранатові домінували в грі, шістдесят сім відсотків часу володіли м'ячем та створювали більше можливостей для забивання. Сутичку Барселона — Осасуна дивитись онлайн. Вони здійснили п'ятнадцять ударів, але тільки три з них були в площину воріт. Каталонці також пробили дев'ятнадцять штрафних ударів та виконали п'ять кутових. Попри це, міські зберегли свої ворота незайманими і здобули одне очко за нічию.

Червоні розташувалися на десятому ступені в турнірній таблиці, у них тридцять вісім балів після двадцяти дев'яти раундів. Команда має десять перемог, вісім нічиїх та одинадцять поразок, за різниці забитих та пропущених м'ячів 25:30. Протиборство Барселона — Осасуна дивитись онлайн. В останніх п'яти змаганнях колектив здобув лише одну перемогу, один раз зіграла внічию та тричі програв. Зокрема, не вдалося пройти Райо Вальєкано, 1-2.

На сороковій хвилині Арідан Умп'єррес невдало відбив м'яч у власні ворота після спроби заблокувати удар суперника, у такий спосіб відкривши рахунок. Трьома хвилинами пізніше Ісаак Паласон подвоїв перевагу своїх добрим ударом у лівий нижній кут воріт. У другому таймі Мої Гомес забив гол сильним ударом із дальньої дистанції та скоротив відставання до одного м'яча, але бджоли зуміли зберегти свою перевагу та перемогти. Чи зможуть вихованці Ягоби Аррасате протистояти атакам підопічних Хаві? Можна битву Барселона — Осасуна дивитись онлайн.

Початок матчу: 02.05.23 20:30. На стадіоні Камп Ноу в рамках тридцять третього раунду Ла Ліги відбудеться важливий поєдинок. Господарі перебувають на першому місці в таблиці, маючи сімдесят три очки. Усього в Барси двадцять три перемоги, чотири нічиї та дві поразки за різниці забитих і пропущених м'ячів 53:9. Команда перебуває в чудовій формі, вигравши останні три зустрічі та не програвши жодно