Реал Сосьєдад — Реал Мадрид
0+

Початок матчу: 02.05.23 23:00.

Зустріч у рамках тридцять третього туру чемпіонату Іспанії відбудеться на Естадіо Аноета. Обидва майбутні суперники перебувають у гарній формі та готові до боротьби за три очки. Господарі зараз посідають четверте місце в таблиці Ла Ліги з п'ятдесятьма одним балом в активі. Біло-блакитні провели двадцять дев'ять матчів, у яких здобули п'ятнадцять перемог, шість нічиїх та вісім поразок. Забитих м'ячів вони мають тридцять сім, пропущених – двадцять вісім. Вихованці Іманоля Альгуасіля сильні в атаці, але їхній захист зазнає певної скрути. В останніх п'яти іграх колектив здобув дві перемоги, одну нічию та дві поразки. Битву Реал Сосьєдад — Реал Мадрид дивитись онлайн. Ці результати свідчать про те, що спортсмени перебувають у дещо нестабільній формі та можуть мати проблеми в боротьбі із сильнішим суперником.

Так, гравці поступилися в гостях Атлетіку Більбао, 0-2. На тридцять третій хвилині Іньякі Вільямс забив перший гол у ворота суперника, перегравши воротаря та відправивши м'яч у лівий кут. Згодом результативний удар було перевірено за допомогою VAR, але визнано дійсним. На сімдесятій хвилині футболіст оформив дубль, після чого гості не могли наздогнати супротивника. На вісімдесят восьмій хвилині вони мали момент, проте Андер Барренечеа не зумів вразити ворота конкурентів.

Вершкові посідають друге місце в таблиці Прімери із шістдесятьма двома очками. Суперництво Реал Сосьєдад — Реал Мадрид дивитись онлайн. Команда провела двадцять дев'ять матчів, у яких здобула дев'ятнадцять перемог, п'ять нічиїх та п'ять поразок. Забитих м'ячів у білих шістдесят один, пропущених – двадцять чотири.

Мадридці – один із найсильніших клубів у світі, який готовий показати свою міць і цього разу. В останніх п'яти змаганнях галактікос здобули три перемоги та дві поразки. Підопічні Карло Анчелотті продемонстрували свою високу ігрову форму та готові боротися за очки з будь-яким суперником. Можна зіткнення Реал Сосьєдад — Реал Мадрид дивитись онлайн.

Початок матчу: 02.05.23 23:00. Зустріч у рамках тридцять третього туру чемпіонату Іспанії відбудеться на Естадіо Аноета. Обидва майбутні суперники перебувають у гарній формі та готові до боротьби за три очки. Господарі зараз посідають четверте місце в таблиці Ла Ліги з п'ятдесятьма одним балом в активі. Біло-блакитні провели двадцять дев'ять матчів, у яких здобули п'ятнадцять перемог, шість ніч