Жирона — Мальорка
0+

Початок матчу: 04.05.23 20:30.

Ця гра дуже важлива для колективу, який хоче піднятися вище в турнірній таблиці. В останніх п'яти матчах біло-червоні перемогли двічі, зіграли внічию двічі та програли одну гру. Змагання Жирона — Мальорка дивитись онлайн. Такий результат може говорити про те, що вони в гарній формі та готові до боротьби за перемогу.

З іншого боку, кіноварні, що посідають десяте місце в таблиці, мають на своєму рахунку тридцять очок, забивши двадцять дев'ять голів і пропустивши тридцять один. Цей клуб також показує стабільну гру, але йому потрібно поліпшити свої результати, якщо він хоче зберегти своє місце в турнірній таблиці. В останніх п'яти матчах гості також перемогли двічі, зіграли внічию двічі та програли один раз. Такий показник може свідчити про те, що футболісти готові до боротьби та не здадуться без бою.

Остров'яни здобули переконливу перемогу над Хетафе в тридцятому турі Прімери. Хоча перший гол забили міські на двадцять третій хвилині, але на п'ятдесят шостій Кан Лі зрівняв рахунок. Дуель Жирона — Мальорка дивитись онлайн. У середині другого тайму Антоніо Раїльйо відправив м'яч у ворота після кутового, а на останніх хвилинах Кан Ін Лі оформив дубль та закріпив перемогу своїх, 3-1.

Чим закінчиться поєдинок передбачити складно. У минулих зустрічах жирондинців та червоно-чорних обидві команди мали свої моменти, і щоразу матчі були дуже напруженими. Але зараз ці суперники битимуться за кожен м'яч, аби перемогти. Можна протиборство Жирона — Мальорка дивитись онлайн.

Початок матчу: 04.05.23 20:30. Зустріч відбудеться на стадіоні Монтіліві в рамках тридцять третього туру Ла Ліги. Господарі розташувалися на одинадцятому місці в таблиці, показуючи стабільну гру протягом усього сезону. Зараз команда має на своєму рахунку тридцять балів, забивши сорок чотири голи та пропустивши сорок три. Ця гра дуже важлива для колективу, який хоче піднятися вище в турнірній