Ювентус — Лечче
0+

Початок матчу: 03.05.23 19:00.

Ювентус посідає п'яте місце в турнірній таблиці Серії А, маючи у своєму активі тридцять одне очко після тридцяти одного туру. Команда Массіміліано Алегрі здобула вісімнадцять перемог, зіграла внічию п'ять разів і зазнала восьми поразок. Загалом зебри забили сорок сім м'ячів і пропустив двадцять шість. В останніх п'яти матчах клуб двічі переміг і тричі зазнав поразки.

У грі Кубка Італії з Інтером на п'ятнадцятій хвилині міланська команда забила перший гол, коли Федеріко Дімарко знайшов вільний простір у штрафній зоні та відправив м'яч у центр воріт після пасу Ніколо Барелли. Змагання Ювентус — Лечче дивитись онлайн. На двадцять першій хвилині Лаутаро Мартінес майже забив другий гол, але м'яч ледь зачепив ліву стійку та полетів за межі поля.

На п'ятдесят третій хвилині результативний удар Едіна Джеко було скасовано через офсайд, попри протести футболіста. Такий результат може свідчити про деякі проблеми в грі старої синьйори, які потрібно виправити перед грою з вовками, що посідають шістнадцяте місце в турнірній таблиці Серії А, маючи у своєму активі тридцять один бал.

Команда Марко Бароні провела тридцять два поєдинки, у яких здобула сім перемог, зіграла внічию десять разів і зазнала п'ятнадцяти поразок. Протиборство Ювентус — Лечче дивитись онлайн. Салентійці забили двадцять сім разів та пропустили тридцять вісім. В останніх п'яти матчах вони один раз перемогли, зіграли внічию одного разу і тричі зазнали поразки.

Такий результат може говорити про те, що клуб не в найкращій формі та чорно-білі можуть скористатися цим. Для обох суперників цей матч буде важливим, оскільки кожен із них прагне перемогти. Туринці, попри проблеми останнім часом, залишаються одним із лідерів турніру, і вони намагатимуться зміцнити свої позиції, а вовки докладуть зусиль, щоб утримати свої позиції та не потрапити до зони вильоту. Можна битву Ювентус — Лечче дивитись онлайн.

Початок матчу: 03.05.23 19:00. Ювентус посідає п'яте місце в турнірній таблиці Серії А, маючи у своєму активі тридцять одне очко після тридцяти одного туру. Команда Массіміліано Алегрі здобула вісімнадцять перемог, зіграла внічию п'ять разів і зазнала восьми поразок. Загалом зебри забили сорок сім м'ячів і пропустив двадцять шість. В останніх п'яти матчах клуб двічі переміг і тричі зазнав пораз

Українська, Інтершум (не все серии), Альтернативна (не все серии)