Аталанта — Спеція
0+

Початок матчу: 03.05.23 19:00.

У шістнадцятому турі оробічі поступалися, 0-2, на Альберто Пікко до сімдесят шостої хвилини, але встигли вирвати нічию в компенсований час, 2-2. Ампад міг поставити крапку в середині другого тайму і зробити рахунок 3-0 на користь лігурійців, але взяття воріт скасували (офсайд). Нзола оформив гол+пас у складі орлят. Богиня здійснила дев'ятнадцять ударів, але тільки три рази влучила у ворота. У дев'яти епізодах футболісти відправили м'яч за межі поля, а ще в семи моментах втрутилася оборона господарів.

Гру Аталанта — Спеція дивитись онлайн, клуби провели всього два матчі в Бергамо в рамках Серії А. У сезоні 2020/21 підопічні Гасперіні виграли, 3-1, а в минулому Чемпіонаті розгромили чорно-білих, 5-2. У цих зустрічах Пашалич забив чотири голи та віддав асист, а Сапата та Мюріель відзначилися трьома результативними діями. Королева провінціалів посідає сьоме місце після тридцять першого туру (п'ятдесят два пункти).

В останніх п'яти домашніх поєдинках ла деа здобула дві вікторії. 24 квітня оробічі на своєму полі здобули перемогу над Ромою, 3-1, зберігши шанси на потрапляння до зони ЛЧ. Адемола Лукман набрав сімнадцять балів за системою гол+пас (13+4), Копмайнерс – одинадцять (7+4), Гойлунд – дев'ять (7+2). Гасперіні може влітку залишити клуб через суперечки з керівництвом. Дженоа й Торіно готові запропонувати роботу фахівцю. Матч Аталанта — Спеція дивитись онлайн.

Орлята перебувають на сімнадцятому рядку (двадцять сім очок). Лігурійці поряд з Удінезе та Салернітаною найчастіше розписують нічию. У попередніх п'яти виїздах спортсмени поступилися тільки Сассуоло, 0-1. Аквілотті відзначалися в семи з останніх дев'яти гостьових матчів.

Нзола забив тринадцять м'ячів і віддав два асисти – лише два футболісти частіше вражали ворота суперників у Серії А. Коваленко з'являвся на полі в п'ятнадцяти турах, а у 2023 році відіграв у Чемпіонаті лише сто п'ятдесят три хвилини. Битву Аталанта — Спеція дивитись онлайн.

Початок матчу: 03.05.23 19:00. У шістнадцятому турі оробічі поступалися, 0-2, на Альберто Пікко до сімдесят шостої хвилини, але встигли вирвати нічию в компенсований час, 2-2. Ампад міг поставити крапку в середині другого тайму і зробити рахунок 3-0 на користь лігурійців, але взяття воріт скасували (офсайд). Нзола оформив гол+пас у складі орлят. Богиня здійснила дев'ятнадцять ударів, але тільки

Українська, Інтершум (не всі серії), Альтернативна (не всі серії)