Сампдорія — Торіно
0+

Початок матчу: 03.05.23 19:00.

Протистояння Сампдорія — Торіно дивитись онлайн, сторони провели в Чемпіонаті одинадцять матчів із 2009 року на Луїджі Фераріс. Господарі здобули чотири перемоги, ще в чотирьох випадках суперники розписали мирову. У попередніх чотирьох зустрічах команди обмінялися двома вікторіями. Гольова серія синьо-окільцьованих у цій дуелі триває вісімнадцять поєдинків. Востаннє лігурійці не відзначалися на своєму полі в сезоні 1992/93, 0-1.

Блучерк'ятті замикають таблицю після тридцятого туру (сімнадцять пунктів). Генуезці забивають найменше. В останніх шести домашніх матчах моряки поступилися тільки Кремонезе, 2-3, та Болоньї, 1-2. Раніше Дорія вистояла перед Інтером, 0-0. Габб'ядіні набрав вісім балів за системою гол+пас (6+2), Ауджелло – сім (2+5). Гру Сампдорія — Торіно дивитись онлайн.

22 квітня зустріч на Луїджі Фераріс проти Спеції довелося зупиняти. На початку другого тайму тифозі синьо-окільцьованих закидали поле фаєрами, демонструючи протест проти президента клубу. На їхню думку, функціонер призведе до банкрутства лігурійців.

Торіно розташовується на одинадцятому рядку (сорок два пункти). У попередніх трьох виїздах п'ємонтці заробили сім очок та здолали в столиці Лаціо, 1-0. У цьому відрізку бики пропустили тільки один м'яч.

Антоніо Санабрія записав до активу одинадцять результативних дій (9+2), Влашич – сім (4+3). Захисник Схюрс потрапив до сфери інтересів Ліверпуля. Мерсисайдці готові запропонувати за футболіста п'ятдесят мільйонів євро. Зустріч Сампдорія — Торіно дивитись онлайн.

Початок матчу: 03.05.23 19:00. У чотирнадцятому турі гол+пас Влашича допоміг п'ємонтцям здобути комфортну перемогу на домашньому Олімпіко, 2-0. Наставник генуезців Станкович настільки переживав за свою команду, що дістав червону картку на шістдесятій хвилині. Моряки частіше били по воротах (11-8), але з потраплянням у площину зазнавали проблем (1-5). Жоден удар биків не пройшов повз ціль. Про