Салернітана — Фіорентіна
0+

Початок матчу: 03.05.23 19:00.

У чотирнадцятому турі фіалки вирвали перемогу на Артеміо Франкі ближче до завершення основного часу, 2-1. Йович забив вирішальний м'яч за чотири хвилини після виходу на поле. Лілії здійснили вісімнадцять ударів, але половина з них пройшла повз ворота. Тосканці створили в чотири з половиною рази більше небезпечних атак. Морські коники лише в одному епізоді потрапили в площину воріт. Кіпер гранатових Сепе здійснив п'ять сейвів і мало не приніс темно-червоним нічию.

Бій Салернітана — Фіорентіна дивитись онлайн, опоненти тричі перетиналися в Чемпіонаті на стадіо Арекі за останні двадцять чотири роки. У сезоні 2003/04 суперники виступали в другому дивізіоні. Кампанійці здобули дві вікторії, а в розіграші 1998/99 команди розійшлися миром, 1-1. Підопічні Паулу Сози посідають чотирнадцяте місце після тридцять першого туру (тридцять три пункти). Поряд з Удінезе та Спецією іпокампі найчастіше ділять очки.

Морські коники не поступаються вдома в чотирьох матчах поспіль. На початку квітня гранатові засмутили на своєму полі Інтер, 1-1. Діа набрав сімнадцять балів за системою гол+пас (11+6), Кандрьова – сім (4+3). Темно-червоні не програють під керівництвом португальського фахівця вісім зустрічей поспіль. Він очолив колектив у середині лютого і стартував із поразки в Салерно від Лаціо, 0-2. Зустріч Салернітана — Фіорентіна дивитись онлайн. Фіалки перебувають на десятій позиції (сорок два пункти). Після трьох виїзних перемог фіалки поступилися Монці, хоча вели 2-0 на тринадцяту хвилину, 2-3. На початку квітня лілії здолали Інтернаціонале на Джузеппе Меацца, 1-0. Раніше тосканці розписали нічию з Лаціо на Олімпіко, 1-1.

В активі Артура Кабрала вісім результативних дій (7+1), Іконе та Куамі набрали по шість (2+4 та 3+3). Президент фіолетових відмовився продавати півзахисника Амрабата взимку, але готовий попрощатися з футболістом влітку. Раніше Соф'ян хотів купити МЮ. Матч Салернітана — Фіорентіна дивитись онлайн

Початок матчу: 03.05.23 19:00. У чотирнадцятому турі фіалки вирвали перемогу на Артеміо Франкі ближче до завершення основного часу, 2-1. Йович забив вирішальний м'яч за чотири хвилини після виходу на поле. Лілії здійснили вісімнадцять ударів, але половина з них пройшла повз ворота. Тосканці створили в чотири з половиною рази більше небезпечних атак. Морські коники лише в одному епізоді потрапил