Осер — Клермон
0+

Початок матчу: 07.05.23 16:00.

У десятому турі синьо-білі поступилися на стадіоні Габріель Монп'є, 1-2. Кей оформив гол+пас у складі лансьєрів у другому таймі. Господарі могли відкрити рахунок уже на десятій хвилині, але м'яч Рашані скасували через офсайд. Бургундці частіше пробивали по воротах (14-10), але в команди з П'ю-де-Дома вищий відсоток влучень у ворота (60-33). Підопічні Паскаля Гастьєна сфолили тільки чотири рази.

Гру Осер — Клермон дивитись онлайн, супротивники провели дев'ять матчів із початку 2000-х на Аббе-Дешам. Усі зустрічі відбулися в рамках другого дивізіону. Колектив із Йонни не відзначався в чотирьох із восьми попередніх поєдинків. Лише в грі сезону 2017/18 суперники забили більш ніж два м'ячі. Тоді гості виявилися сильнішими, 2-1. Бронзовий призер Ліги 2 посідає чотирнадцяте місце після тридцять другого туру (тридцять три пункти). Синьо-білі не поступаються на своєму полі в шести матчах поспіль, у яких заробили дванадцять очок.

У квітні бургундці розписали мирову з Ліллем, 1-1, а в березні – з Ренном, 0-0. Остання поразка підопічних Пеліссьє на рідному стадіоні була зафіксована ще в січні, коли приїжджав Монпельє, 0-2. В активі Да Кошти п'ять м'ячів і три асисти, Ньянг відзначився п'ять разів. Бій Осер — Клермон дивитись онлайн. Клермонці перебувають на дев'ятому рядку (сорок шість пунктів). У 2023 році лансьєри поступилися лише у двох із восьми виїздів. Раніше червоно-сині здолали в гостях Ніццу, 2-1, Ліон, 1-0, та засмутили Лілль, 0-0. Чам і Кей набрали по дев'ять балів за системою гол+пас (7+2 та 6+3), на рахунку Хауї та Андрича по вісім результативних дій (5+3 та 4+4).

У виданні Sudinfo висловили думку, що захисник команди, Кофріє, може стати гравцем національної збірної Бельгії, але для цього Максиміліано мусить приєднатися до більш статусного клубу. Утім, на думку журналіста Гердая, через високу конкуренцію буде складно потрапити хоча б до розширеного списку. Матч Осер — Клермон дивитись онлайн.

Початок матчу: 07.05.23 16:00. У десятому турі синьо-білі поступилися на стадіоні Габріель Монп'є, 1-2. Кей оформив гол+пас у складі лансьєрів у другому таймі. Господарі могли відкрити рахунок уже на десятій хвилині, але м'яч Рашані скасували через офсайд. Бургундці частіше пробивали по воротах (14-10), але в команди з П'ю-де-Дома вищий відсоток влучень у ворота (60-33). Підопічні Паскаля Гасть