Спортінг — АЗ Алкмаар
0+

Початок матчу: 21.04.23 14:00.

У чвертьфіналі леви здолали однолітків із Ліверпуля на Алкошете, 1-0. Зелено-білі створили вдвічі більше небезпечних атак (69-34), але до частої гостроти біля чужих воріт вони не призводили (удари 6-5, у площину 2-2). Сирні фермери на минулій стадії розгромили Реал Мадрид U19, 4-0. Бойкерс оформив дубль. Кіпер команди з Північної Голландії Овусу-Одуро здійснив п'ять сейвів. Гру Спортінг — АЗ Алкмаар дивитись онлайн, сторони не перетиналися в Молодіжній лізі УЄФА. Португальський колектив за підсумками групового раунду очолив квартет D (чотирнадцять очок). На згаданому етапі лісабонський клуб зіграв з однолітками Тоттенгема (2-0, 2-1), Айнтрахта (1-0, 1-1) та Марселя (6-0, 1-1). В 1/8 фіналу леви не помітили Аякс, 5-1. Рібейру забив сім м'ячів, у Фатаву та Матеуса Фернандеса по три голи. Зелено-білі чотири рази брали участь у турнірі, але до півфіналу пробилися вперше.

У сезонах 2014/15 та 2016/17 Спортінг не вийшов зі свого квартету. Дебют у плей-оф відбувся в розіграші 2017/18, коли португальці вилетіли від Зальцбурга, поступившись у стиковому матчі, 2-5. Минулого року лісабонці виграли групу, потім здолали київське Динамо, 2-1, й у чвертьфіналі програли в дербі Бенфіці U19, 0-4. Битву Спортінг — АЗ Алкмаар дивитись онлайн. АЗ ішов шляхом національних чемпіонів. У першому раунді Алкмар розібрався з молодіжкою ірландського Шемрока (5-0, 1-1), у другому – зі скрипом пройшов Црвену Звезду (2-2, 1-1, 4-3 за пенальті). На стадії 1/16 сирні фермери розгромили Франкфурт, 5-0, а наступного етапу також впевнено перемогли Барселону, 3-0. Мердінк відзначився сім разів, Поку – п'ять.

Юнаки клубу з Північної Голландії дебютували в турнірі лише минулого сезону. Команда також просувалася через шлях чемпіонів. У стиковому поєдинку АЗ вибив Вільярреал (3-3, 4-3 за пенальті), а в 1/8 фіналу пропустив далі Ювентус (0-0, 4-5 у післяматчевій лотереї). Матч Спортінг — АЗ Алкмаар дивитись онлайн.

Початок матчу: 21.04.23 14:00. У чвертьфіналі леви здолали однолітків із Ліверпуля на Алкошете, 1-0. Зелено-білі створили вдвічі більше небезпечних атак (69-34), але до частої гостроти біля чужих воріт вони не призводили (удари 6-5, у площину 2-2). Сирні фермери на минулій стадії розгромили Реал Мадрид U19, 4-0. Бойкерс оформив дубль. Кіпер команди з Північної Голландії Овусу-Одуро здійснив п'я