MGG 7.0
0+

Початок студії: 09.05.23 21:00.

Початок матчу: 09.05.23 22:00.

У чвертьфіналі вершкові розібралися з кризовим Челсі (2-0, 2-0). Родріго оформив дубль у Лондоні, а Вінісіус віддав три асисти в цьому протистоянні. Містяни вибили Баварію (3-0, 1-1). Голанд забив два м'ячі та зробив передачу, а в Мюнхені не реалізував пенальті. Команди зустрічалися на цій стадії рік тому. Тоді небесно-блакитним забракло шести хвилин, щоб на Бернабеу оформити путівку до фіналу (1-3, овертайм).

Битву Реал Мадрид — Манчестер Сіті дивитись онлайн, супротивники зустрічалися в іспанській столиці чотири рази в рамках ЛЧ. У груповому етапі сезону 2012/13 королівський клуб здобув вольову перемогу, а один із голів забив Бензема, 3-2. У півфіналі 2015/16 лос бланкос здолали представника АПЛ завдяки автоголу, 1-0. У 1/8 2019/20 галактікос вели в рахунку до сімдесят сьомої хвилини, після чого точний удар та асист Де Брюйне принесли вікторію містянам, 2-1.

Підопічні Анчелотті восени приймали в турнірі Селтік, 5-1, донецький Шахтар, 2-1, та Лейпциг, 2-0. У першому раунді плей-оф вершкові обіграли на своєму полі Ліверпуль, 1-0. Вінісіус забив шість м'ячів і віддав шість передач, Родріго набрав 5+2, Бензема та Федеріко Вальверде – 4+1 та 2+3 відповідно. Реал вийшов у півфінал ЛЧ у тридцять другий раз. У чотирнадцяти випадках столичний колектив припиняв боротьбу за трофей. Матч Реал Мадрид — Манчестер Сіті дивитись онлайн.

МанСіті в поточному розіграші провів виїзні матчі проти Севільї, 4-0, Копенгагена, 0-0, Дортмунда, 0-0, та Лейпцига, 1-1. Голанд очолює перелік бомбардирів турніру (дванадцять голів). В активі Де Брюйне шість результативних дій (1+5), у Мареза – п'ять (3+2).

Раніше небесно-блакитні всього тричі пробивалися до півфіналу та у двох випадках вилітали від Мадрида. Лише в кампанії 2020/21 підопічні Гвардіоли вийшли у фінал, залишивши позаду ПСЖ (2-0, 2-1). Розіграш Реал Мадрид — Манчестер Сіті дивитись онлайн.

Трансляція також доступна жестовою мовою.

Початок студії: 09.05.23 21:00. Початок матчу: 09.05.23 22:00. У чвертьфіналі вершкові розібралися з кризовим Челсі (2-0, 2-0). Родріго оформив дубль у Лондоні, а Вінісіус віддав три асисти в цьому протистоянні. Містяни вибили Баварію (3-0, 1-1). Голанд забив два м'ячі та зробив передачу, а в Мюнхені не реалізував пенальті. Команди зустрічалися на цій стадії рік тому. Тоді небесно-блакитним з