Ювентус — Севілья
0+

, Футбол, Ліга Європи, Європа

Початок матчу: 11.05.23 22:00.

Матч Ювентус — Севілья дивитись онлайн, сторони провели чотири очні зустрічі в групових етапах ЛЧ 2015/16 та 2016/17. На Альянц Стедіумі в одному поєдинку зафіксували перемогу зебр, 2-0, а в другому – нічию, 0-0. Обидві команди розпочинали єврокубковий сезон у Лізі чемпіонів. Чорно-білі восени приймали в Турині Бенфіку, 1-2, ПСЖ, 1-2, і Маккабі Хайфа, 3-1. Уже в плей-оф ЛЄ наречена Італії провела домашні матчі з Нантом, 1-1, та Фрайбургом, 1-0. Ді Марія в обох змаганнях набрав сім балів за системою гол+пас (4+3), Влахович – п'ять (3+2), Рабіо – чотири (3+1). П'ємонтці шість разів брали участь у півфіналі КУЄФА та вилітали на цій стадії лише двічі. У сезоні 1974/75 б'янконері поступилися Твенте (0-1, 1-3), а в розіграші 2013/14 – Бенфіці (0-0, 1-2). Матч Ювентус — Севілья дивитись онлайн.

Севільці в груповому раунді ЛЧ побували в гостях у Копенгагена, 0-0, Дортмунда, 1-1, та Манчестер Сіті, 1-3. У Лізі Європи мінгіянці в 1/16 на виїзді поступилися ПСВ, 0-2, а в 1/8 – Фенербахче, 0-1. Ен-Несірі записав до активу шість результативних дій у єврокубках (5+1), Ламела – три (1+2), Ракитич віддав три асисти. Андалусійці також шість разів пробивалися до півфіналу турніру, але кожного разу проходили далі.

Червоно-білі вибивали Шальке (0-0, 1-0, овертайм, 2005/06), Осасуну (2-0, 0-1, 2006/07), Валенсію (2-0, 1 -3, 2013/14), Фіорентіну (3-0, 2-0, 2014/15), Шахтар (3-1, 2-2, 2015/16) і МЮ (2-1, 2019/20). Гру Ювентус — Севілья дивитись онлайн.

Початок матчу: 11.05.23 22:00. Стара синьйора у чвертьфіналі насилу пройшла лісабонський Спортінг завдяки домашній перемозі (1-0, 1-1). Нервіонці грали з Манчестером Юнайтед. Червоно-білі поступалися 0-2 на Олд Траффорді вже на двадцять першій хвилині, але наприкінці матчу зрівняли рахунок. На своєму полі андалусійці розгромили червоних дияволів, 3-0, та могли забити ще кілька голів. Матч Юве