MGG 6.6
0+

Початок студії: 16.05.23 21:00.

Початок матчу: 16.05.23 22:00.

Чорно-сині припиняли боротьбу за трофей у трьох із восьми півфіналів ЛЧ. У сезонах 1965/66 та 1980/81 змії не змогли пройти мадридський Реал (1-1, 0-1 та 1-0, 0-2). У розіграші 2002/03 нерадзуррі не поступилися в дербі делла Мадонніна, проте вилетіли через правила виїзного гола (0-0, 1-1). Дияволи в десяти з дванадцяти участей у півфіналі виходили до вирішального етапу. Винятками стали турніри 1955/56 та 2005/06, коли команда програла Реалу (2-1, 2-4) та Барселоні (0-1, 0-0).

Протистояння Інтер — Мілан дивитись онлайн, сторони двічі перетиналися до плей-оф Ліги чемпіонів. Окрім дуелі двадцятирічної давності, суперники зустрічалися у чвертьфіналі 2004/05. У поєдинку у відповідь на Джузеппе Меацца Шевченко відкрив рахунок на тридцятій хвилині.

У другому таймі суддя вимушено зупинив матч – уболівальники закидали поле фаєрами, а один із них потрапив у спину кіперу россонері – Діде. У результаті чорно-сині зазнали технічної поразки 0-3. Матч Інтер — Мілан дивитись онлайн.

На груповому етапі нинішнього сезону підопічні Сімоне Індзагі приймали вдома Баварію, 0-2, Барселону, 1-0, та Вікторію Пльзень, 4-0. В 1/8 ломбардійці здолали Порту, 1-0, а після цього розійшлися миром із Бенфікою, 3-3. Лаутаро Мартінес набрав п'ять балів за системою гол+пас (2+3), Джеко та Дімарко – по чотири (3+1 та 0+4). Наставник Інтера вважає, що Інтернаціонале заслужено пробився до півфіналу, адже футболісти пройшли складний шлях, враховуючи не лише плей-оф, а й опонентів на груповій стадії.

Міланці провели в ЛЧ гостьові матчі із Зальцбургом, 1-1, Челсі, 0-3, загребським Динамо, 4-0, Тоттенгемом в 1/8, 0-0, та Наполі, 1-1. В активі Жиру сім результативних дій (5+2), Леау – п'ять (1+4). Шевченко заявив, що хоче бачити колишній клуб у фіналі та вірить, що дияволи можуть перемогти суперника, як це зробили двадцять років тому. Андрій додав, що Рафаел, Олів'є і Тоналі можуть відіграти визначальну роль у протистоянні. Зустріч Інтер — Мілан дивитись онлайн.

Трансляція також доступна жестовою мовою.

Початок студії: 16.05.23 21:00. Початок матчу: 16.05.23 22:00. Чорно-сині припиняли боротьбу за трофей у трьох із восьми півфіналів ЛЧ. У сезонах 1965/66 та 1980/81 змії не змогли пройти мадридський Реал (1-1, 0-1 та 1-0, 0-2). У розіграші 2002/03 нерадзуррі не поступилися в дербі делла Мадонніна, проте вилетіли через правила виїзного гола (0-0, 1-1). Дияволи в десяти з дванадцяти участей у п