Вест Гем — АЗ Алкмаар
0+

Початок матчу: 11.05.23 22:00.

На Олімпійському стадіоні колектив приймав Ліверпуль у рамках Чемпіонату Англії. Уже на дванадцятій хвилині Лукас Пакета, взаємодіючи з Мішелем Антоніо, забив перший гол, перегравши воротаря червоних ударом у лівий кут воріт. Однак через шість хвилин Коді Гакпо зрівняв рахунок після того, як відмінно обробив передачу Трента Александер-Арнольда й забив фантастичний гол із далекої дистанції.

У другому таймі на п'ятдесят п'ятій хвилині Джеррод Боуен забив другий м'яч, отримавши відмінну передачу під час перспективної контратаки. Протиборство Вест Гем — АЗ Алкмаар дивитись онлайн. Результат – 2-1 на користь господарів. Ці показники свідчать про те, що вихованці Девіда Моєса перебувають у гарній формі та готові битися за вихід у фінал Ліги конференцій.

Але їхній майбутній суперник також показує чудову гру останнім часом, здобувши три перемоги та зазнавши двох поразок за нещодавні п'ять матчів. Битву Вест Гем — АЗ Алкмаар дивитись онлайн. У домашній зустрічі з Валвейком команда пропустила м'яч від гостей на шостій хвилині, але рефері вирішили використати VAR. Після тривалої паузи арбітр не зарахував голу. На восьмій хвилині Свен Міянс забив, але після перерви рефері знову проконсультувався із системою відеодопомоги. На цей раз гол був зарахований.

На п'ятдесятій хвилині Майкел Лахдо зробив другий результативний удар для своїх. На шістдесят третій хвилині Майрон ван Бредероде відправив третій м'яч у ворота суперника, що призвело до перемоги його команди з рахунком 3-0. Ці результати свідчать про те, що сирні фермери також готові показати свій найкращий футбол і зробити все можливе, щоби вийти у фінал змагань. Можна протистояння Вест Гем — АЗ Алкмаар дивитись онлайн.

Початок матчу: 11.05.23 22:00. Англійці приймуть на своєму полі нідерландську команду в рамках півфіналу Ліги конференцій. Обидва клуби перебувають у чудовій формі та готові продемонструвати свій найкращий футбол на цьому важливому етапі змагань. За останні п'ять ігор молотобійці показали впевнену гру, здобувши дві перемоги, розписавши дві нічиї та зазнавши однієї поразки. На Олімпійському ст