Фіорентіна — Базель
0+

, Футбол, Європа

Початок матчу: 11.05.23 22:00.

Клуби зійдуться в поєдинку півфіналу Ліги Конференцій. Останні матчі лілій говорять про те, що клуб поки що не знаходить своєї гри. З п'яти змагань вони вийшли переможцями двічі, двічі розійшлися з миром та зазнали однієї невдачі.

У попередньому раунді домашній матч у відповідь із Лехом Познань почався невдало для господарів поля: на дев'ятій хвилині Афонсу Соуза забив гол у праву дев'ятку воріт. Далі команда гостей контролювала ситуацію на полі, хоча фіолетові й намагалися нав'язати свою гру. Битву Фиорентіна — Базель дивитись онлайн. На шістдесят п'ятій хвилині Крістоффер Вельде забив м'яч у правий нижній кут воріт, а на шістдесят дев'ятій хвилині Артур Собєх пробив у порожні ворота.

Нарешті, на сімдесят восьмій хвилині Ріккардо Соттіль здійснив результативний удар, відігравши гол для своїх. Але, попри це, поляки все ще контролювали ситуацію на полі та утримували лідерство. Боротьбу Фіорентіна — Базель дивитись онлайн. Проте, на дев'яносто другій хвилині Ніколас Гонсалес передав м'яч Гаетано Кастровіллі, який пробив у центр воріт пізнанців, встановивши в такий спосіб підсумковий рахунок – 2-3. У підсумку польська команда перемогла в цьому матчі, хоча італійці пройшли далі за результатом двох зустрічей – 6-4.

Це вочевидь говорить про те, що команда Вінченцо Італьяно ще не знайшла своєї ігрової форми та має проблеми в атаці. Але в цьому матчі господарі зможуть виправити ситуацію й дати бій гостям. З іншого боку, бебі перебувають у більш впевненій позиції, зумівши виграти два зі своїх останніх п'яти матчів та двічі зігравши внічию. Змагання Фіорентіна — Базель дивитись онлайн. Схоже, що вони в гарній формі та можуть показати сильнішу гру в цьому матчі.

Початок матчу: 11.05.23 22:00. Клуби зійдуться в поєдинку півфіналу Ліги Конференцій. Останні матчі лілій говорять про те, що клуб поки що не знаходить своєї гри. З п'яти змагань вони вийшли переможцями двічі, двічі розійшлися з миром та зазнали однієї невдачі. У попередньому раунді домашній матч у відповідь із Лехом Познань почався невдало для господарів поля: на дев'ятій хвилині Афонсу Соуз