Базель — Фіорентіна
0+

, Футбол, Європа

Початок матчу: 18.05.23 22:00.

Команди зустрінуться в рамках Ліги Конференцій на стадіоні Сант-Якоб Парк. Обидва колективи претендують на місце у фіналі, і поєдинок обіцяє бути насиченим та захопливим. Господарі показали добрі результати в останніх п'яти матчах, вигравши дві гри, зігравши внічию двічі та зазнавши лише однієї поразки. Такі результати свідчать, що червоно-сині в гарній формі та готові до битви з майбутніми противниками. У минулому раунді турніру вони успішно перетнулися з командою Ніцци, 2-1.

Рахунок на дев'ятій хвилині відкрив Гаетан Лаборде. Після низки гірчичників, і для ніццарів, і для базельців, на вісімдесят шостій хвилині Жан-Кевін Огюстен вирівняв цифри на табло. Дуель Базель — Фіорентіна дивитись онлайн. А на дев'яносто першій Нуху Касім збільшив перевагу своїх, гарантувавши перемогу.

З іншого боку, лілії мали менш вдалий результат в останніх п'яти матчах, здобувши дві перемоги, зігравши двічі внічию та програвши одну гру. Це може вказувати на те, що спортсмени в цей час перебувають у складнішому становищі, ніж їхній суперник. Битву Базель — Фіорентіна дивитись онлайн. Проте команда не здасться без бою, і намагатиметься досягти позитивного результату в цьому важливому поєдинку.

У минулому раунді турніру італійська команда здобула перемогу над Лехом Познань із рахунком 2-3 та 4-1. Це говорить про те, що вони можуть грати в атакувальному стилі та мають достатню потужність, щоб завдати поразки Базелю. Чи зможуть представники Серії А виступити у фіналі Ліги Конференцій чи Базель припинить рух до трофея? Можна розіграш Базель — Фіорентіна дивитись онлайн.

Початок матчу: 18.05.23 22:00. Команди зустрінуться в рамках Ліги Конференцій на стадіоні Сант-Якоб Парк. Обидва колективи претендують на місце у фіналі, і поєдинок обіцяє бути насиченим та захопливим. Господарі показали добрі результати в останніх п'яти матчах, вигравши дві гри, зігравши внічию двічі та зазнавши лише однієї поразки. Такі результати свідчать, що червоно-сині в гарній формі та г