Ланс — Реймс
0+

Початок матчу: 12.05.23 22:00.

У шостому турі команди розписали нічию на Огюст-Делон, обмінявшись голами ближче до завершення основного часу, 1-1. Захисника криваво-золотих Мачадо видалили в середині другого тайму всього за чотири хвилини після виходу на поле. Суперники демонстрували атакувальний футбол (удари 20-17 на користь гостей), але тільки у восьми епізодах влучили у ворота (4-4). Расінг набагато впевненіше тримав м'яч.

Матч Ланс — Реймс дивитись онлайн, супротивники провели всього сім матчів у Чемпіонаті на Боллар-Деліліс із 2009 року. Господарі перемагали трохи частіше (3-2). У сезоні-2020/21 клуби влаштували видовищне шоу, 4-4. У попередніх шести зустрічах червоно-білі не відзначалися лише в поєдинку минулого розіграшу, 0-2. Підопічні Еза замикають трійку лідерів після тридцять третього туру та продовжують боротьбу за срібло (шістдесят дев'ять пунктів). У колективу з Па-де-Кале найнадійніша оборона (двадцять п'ять пропущених). Команда здобула чотирнадцять вікторій у шістнадцяти домашніх матчах цьогорічного змагання. Кроваво-золоті на своєму полі не обіграли тільки Ніццу, 0-1, та Лілль, 1-1. У 2023 році Расінг перед рідними вболівальниками переміг ПСЖ, 3-1, та Монако, 3-0. Гру Ланс — Реймс дивитись онлайн.

Опенда набрав двадцять один бал за системою гол+пас (18+3), Сотока – чотирнадцять (6+8), Фофана та Адрієн Томассон – вісім (4+4 та 3+5). Виступ найкращого бомбардира Ланса привернув увагу Арсенала, Астон Вілли, Інтера, Лідса та монегасків. Трансфер оцінюють у тридцять мільйонів євро.

Червоно-білі після серії невдач опустилися на одинадцяте місце (сорок сім очок). Поряд із Нантом клуб найчастіше грає внічию. Підопічні Стілла поступилися у двох останніх виїздах, хоча до цього не програвали в одинадцяти гостьових матчах поспіль. В активі Балогуна двадцять результативних дій (18+2), в Іто та Фліпса – десять (5+5 та 4+6), Мунеці забив шість м'ячів і віддав три асисти. Матч Ланс — Реймс дивитись онлайн.

Початок матчу: 12.05.23 22:00. У шостому турі команди розписали нічию на Огюст-Делон, обмінявшись голами ближче до завершення основного часу, 1-1. Захисника криваво-золотих Мачадо видалили в середині другого тайму всього за чотири хвилини після виходу на поле. Суперники демонстрували атакувальний футбол (удари 20-17 на користь гостей), але тільки у восьми епізодах влучили у ворота (4-4). Расінг