Еспаньйол — Барселона
0+

Початок матчу: 14.05.23 22:00.

У п'ятнадцятому турі синьо-гранатові відкрили рахунок на Камп Ноу вже на сьомій хвилині, але втратили перевагу в другому таймі, 1-1. Обидві команди догравали матч удесятьох. Десять ударів господарів із двадцяти одного пройшли повз ворота, а канарки лише один раз потрапили в площину воріт. Блаугранас домінували у володінні м'ячем (шістсот сорок передач) та частіше створювали небезпечні атаки (56-25). Кіпер папуг Альваро Фернандес здійснив п'ять сейвів і допоміг отримати нічию.

Матч Еспаньйол — Барселона дивитись онлайн, сторони провели на Корнельї-Ель Прат дванадцять зустрічей у Ла Лізі з 2010 року. Іспанський гранд завоював шість перемог, і в стількох же випадках суперники розписали мирову. Востаннє біло-сині святкували вікторію ще в сезоні 2006/07, 3-1, коли виступали на місцевому Олімпіко. Гості відзначалися в десяти з одинадцяти попередніх поєдинків. Винятком стала гра в кампанії 2015/16, 0-0.

Колектив Луїса Гарсії посідає дев'ятнадцяте місце після тридцять третього туру (тридцять один пункт). Каталонський клуб намагається зберегти прописку в еліті. Канарки забили сорок м'ячів. Аналогічна результативність у Бетіса, що йде на шостому рядку. Протистояння Еспаньйол — Барселона дивитись онлайн.

В останніх семи домашніх матчах папуги здобули тільки дві перемоги. Під керівництвом нинішнього тренера колектив зіграв три зустрічі на своєму полі, заробив чотири очки та у двох поєдинках зберіг ворота на замку. Хоселу набрав шістнадцять балів за системою гол+пас (14+2), Брейтвейт – одинадцять (9+2).

Барса за п'ять хвилин чемпіон країни. Синьо-гранатові лідирують у таблиці (вісімдесят два пункти). У підопічних Хаві найнадійніша оборона. В останніх п'яти виїздах блаугранас вибороли всього сім очок. Раніше каталонці здолали в гостях Бетіс, 2-1, та Вільярреал, 1-0. В активі Левандовського двадцять п'ять результативних дій (19+6), у Рафіньї – тринадцять (7+6), Усман Дембеле забив п'ять м'ячів та віддав п'ять асистів. Гру Еспаньйол — Барселона дивитись онлайн.

Початок матчу: 14.05.23 22:00. У п'ятнадцятому турі синьо-гранатові відкрили рахунок на Камп Ноу вже на сьомій хвилині, але втратили перевагу в другому таймі, 1-1. Обидві команди догравали матч удесятьох. Десять ударів господарів із двадцяти одного пройшли повз ворота, а канарки лише один раз потрапили в площину воріт. Блаугранас домінували у володінні м'ячем (шістсот сорок передач) та частіше