Мілан — Лаціо
0+

, Футбол, Італія

Початок матчу: 06.05.23 16:00.

На стадіоні Сан-Сіро відбудеться один із найочікуваніших матчів сезону Серії А. Господарі поля посідають п'яте місце в турнірній таблиці, готуються до поєдинку, претендуючи на потрапляння до зони Ліги Чемпіонів наприкінці сезону. На цей момент вихованці Стефано Піолі мають у своєму активі п'ятдесят сім балів після проведення тридцяти двох раундів. Вони забили п'ятдесят два голи і пропустили тридцять вісім, показавши водночас непогану гру в обороні та атаці.

В останніх п'яти змаганнях дияволи здобули дві перемоги, зіграли внічию три рази та не зазнали поразок. Розіграш Мілан — Лаціо дивитись онлайн. Це говорить про те, що команда входить у форму та готова до серйозних суперників.

На стадіоні Олімпіко в Римі відбувся тридцять другий тур Серії А з Ромою. У першому таймі обидві команди створювали небезпечні моменти, але не змогли відкрити рахунок. Друга половина зустрічі розпочалася з активної гри вовчиці, яка в результаті забила перший гол на дев'яносто четвертій хвилині. Але червоно-чорні не здалися та продовжили боротися до останньої хвилини. На дев'яносто сьомій хвилині їм вдалося зрівняти рахунок завдяки голу Алексіса Салемакерса. Отож двобій завершився нічиєю, 1-1. З іншого боку, орлята розташувалися на другому місці в таблиці, випереджаючи міланців на чотири очки. У тридцяти двох проведених турах вони набрали шістдесят один бал, забивши п'ятдесят голів та пропустивши двадцять чотири. Битву Мілан — Лаціо дивитись онлайн. Гравці Мауріціо Саррі також мають велику кількість виграних матчів і готові боротися за лідерство в чемпіонаті.

В останніх п'яти матчах біло-блакитні здобули три перемоги, але двічі програли. Це може свідчити про те, що клуб перебуває не в найкращій формі, але він, як і раніше, є дуже сильним суперником. Можна протистояння Мілан — Лаціо дивитись онлайн.

Початок матчу: 06.05.23 16:00. На стадіоні Сан-Сіро відбудеться один із найочікуваніших матчів сезону Серії А. Господарі поля посідають п'яте місце в турнірній таблиці, готуються до поєдинку, претендуючи на потрапляння до зони Ліги Чемпіонів наприкінці сезону. На цей момент вихованці Стефано Піолі мають у своєму активі п'ятдесят сім балів після проведення тридцяти двох раундів. Вони забили п'ят